12-220V çevirici

Arkadaslar 12 voltu 220 volta ceviren cihaz almak istiyom. çıkıs 200 watt. 2 amper bununla 4 adet 40 wattlık ampul calışırmı? Bilenler yadim etsin lütfen

HUAWEI Y541-U02 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
"12.v /220.v invertör " diye internete ara .

220 / 12 volt trafo almanız lazım.Enkan-
desan ampul ise 4 adet 40 w ampul yaka-
bilirsiniz.Fluoresant gibi ise,enaz ! 0,5 kva
lık trafo olmalı.

220 / 12 volt trafo almanız lazım.Enkan-
desan ampul ise 4 adet 40 w ampul yaka-
bilirsiniz.Fluoresant gibi ise,enaz ! 0,5 kva
lık trafo olmalı.

Hocam bir yanlış anlaşılma söz konusu. DC 12 Voltu 220 Volta çevirmek istiyor konuyu açan arkadaş.

Evet atkadaş öyle yapmak istiyorum yardim edermisin Acemi bey

http://www.vatanbilgisayar.com/15834-arac-cakmak-cevirici-ve-usb-230v.html
v2-15834-1_medium.jpg
v2-15834-2_medium.jpg

buna ihtiyacın var en kaba tabiri ile.
dikkat! motor,kettle çalıştırmaz!.
Aracınızın 12 Voltluk (DC) sigara çakmağı bağlantısından 230 Voltluk (AC) bir besleme yapan 100 Vatlık güç çeviricisi Duvar tipi orijinal güç adaptörü ile dizüstü bilgisayarınız gibi 230 Voltluk bir donanıma güç sağlamak için uygundur (TomTom) navigasyon sisteminize, iPod'unuza, mobil telefonunuza ya da 5V/500mA güç bağlantısına sahip diğer aygıtlarınıza güç sağlamak/bunları şarj etmek için USB şarj bağlantısına sahiptir

Ben bir kuluçka makinesi yaptım bazen elektrik kesilir.makinem 2adet 40 watlık ampulle ısınır ben elektrik gidince makinemi calıştirmakcin böyle bir cihaza ihtiyacım var 500wattlık bulursam işimi görürmü

Ben bir kuluçka makinesi yaptım bazen elektrik kesilir.makinem 2adet 40 watlık ampulle ısınır ben elektrik gidince makinemi calıştirmakcin böyle bir cihaza ihtiyacım var 500wattlık bulursam işimi görürmü

Isınma için kullanacaksanız ampulü neden 12 Volt kullanmıyorsunuz? Elektrik varken 220 Volt olanlar yanar, elektrik kesildiğinde 12 Volt olanlar.

Tabi ışık/ısı oranları aynı mı bilmiyorum ama siz deneyerek bulabilirsiniz.

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,852
Son üye
ddknght

Yeni konular

Geri