116 W HALOJEN AMPULUN VERDIGI ISI

Ar1k4n

Üye
158775.jpg
merhaba arkadaslar sımdık bahçeye bu aplikten aldım montajını yapacam bu aplıkte maksımum 60 watt yazmışlar alırken ılgılı elemana sordum hıç bır alakası yok 100 lukte taksan olur dedı 116 waat halojen ampul aldım şu an denemesını yaptım 5 dk sonra aplıgı elledımkı ateş gıbı yanıyor verdıgı ısı yuksek aplıgın camını çatlatırmı

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
bence o halde kullanmayınız çatlatmaz,o max değeri duy içindir. dışı plastik ise erir..

Ekli dosyayı görüntüle 12126
merhaba arkadaslar sımdık bahçeye bu aplikten aldım montajını yapacam bu aplıkte maksımum 60 watt yazmışlar alırken ılgılı elemana sordum hıç bır alakası yok 100 lukte taksan olur dedı 116 waat halojen ampul aldım şu an denemesını yaptım 5 dk sonra aplıgı elledımkı ateş gıbı yanıyor verdıgı ısı yuksek aplıgın camını çatlatırmı
arkadaşım olmaz değer neyse onu al...

aplıgın dışı döküm duy seramik ben sadece camdan korkuyorum

taktıgım ampul osram 116w=150 w dış aydınlatma oldugu ıcın yuksek aldım araştırdıgımda tum dış aplıklerın hepsınde 60 watt yazıyor dış malzeme alüminyum duyu seramik

bencede 60w kullan
zaten ne oluyorsa hep o bişey olmazlardan oluyor.
aldığın yerdeki ilgili elemana benden selam söyle onun yaptığı bu işlerle hiç ilgisi yok.
önce ne iş yaptığını ve sattığı malın özelliklerini öğrensin

arkadaşlar bir kere şu helojen ampulu unutun artık yani en azında tasarruflu kullan diyin eper fizinsel kapasite yeterli ise 70w metalhalide ampul kullansın

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,596
Son üye
anilhikmet

Yeni konular

Geri