Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Murat

Site Yetkilisi
Yönetici
Site Yetkilisi
10i8ajp.gif

KontrolKalemi.com
ve PLC Merkezi işbirliğiyle 1 üyemize Siemens Step 7 ile S7 300/400 PLC eğitimi hediye ediyoruz. Eğitim Temel ve orta seviyedir. Bundan dolayı çekilişe katılacak üyelerimizin bunu dikkate almaları gerekmektedir.

- Çekilişe 10 mesaj üzeri mesaja sahip ve Mesajları Yorum, Teknik Bilgi içeren üyeler katılabilir.

- Ulaşım ve konaklama masrafları kazanan kişiye ait olacağından dolayı PLC eğitimi çekilişine dahil olmak isteyen arkadaşların bunu dikkate almaları gerekmektedir.

- PLC eğitimi çekilişinde 1 asil, 5 yedek üye belirlenecektir. Asil üyenin eğitime katılamaması durumunda yedek üye ile irtibata geçilecektir.

- Çekilişler bilgisayar ortamında yapılacak olup, çekiliş sırasındaki ekran görüntüsü video olarak kaydedilecek ve konuda yayınlanacaktır.

- Yukarıda bulunan şartları göz önüne alarak bu konunun altına çekilişe katılmak istediğinizi 2 Mart tarihine kadar belirtebilirsiniz. Sonuçlar en geç 5 Mart'a ilan edilecektir.

Step 7 ile S7 300/400 PLC eğitimi tarihleri PLC Merkezi tarafından belirlenecek, eğitim başlamadan 15 gün önce kazanan katılımcıya bilgi verilip davetiye yollanacaktır.
- Bu konunun altına katılmak istediğiniz çekilişi aşağıdaki şekilde belirtebilirsiniz. Mesajlarınızı aşağıdaki gibi belirtmeniz önemle rica olunur.
PLC Merkezi PLC Eğitimi çekilişine katılmak istiyorum

----------------------------------------------------------------------------------------------

ÖNEMLİ: kazandığınızda size kolay ulaşabilmemiz için, çekilişe katıldıktan sonra üye adı, ad soyad,cep telefonu numaranızı "Katılımcı Bilgilerim" Başlığı ile [email protected] adresine yollayınız.
----------------------------------------------------------------------------------------------

- Step 7 ile S7 300/400 PLC eğitimi için ayrıntılı bilgiler linkte yer almaktadır ;

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri