10. Netbook Çekilişi (1 Adet Netbook)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Notebook çekilişine katılmak istiyorum

Notebook çekilişine katılmak istiyorum.

Kontrolkalemi.com ve Cofaso Mert Bilgi İşlem Firması işbirliğiyle düzenlenen çekilişle 1 forum üyesine hediye etmiş olduğumuz 1 adet "10.1 inch, Intel Atom N570, 1,6GHz, 1GB RAM, 250GB HDD, Win 7 Starter" özelliklerindeki netbook çekilişimiz sonuçlanmıştır. Çekiliş anı video kaydı olarak konuya eklenmiştir.

1 adet 10.1 inch, Intel Atom N570, 1,6GHz, 1GB RAM, 250GB HDD, Win 7 Starter özelliklerinde netbook kazanan üyemizi tebrik ediyorum.

Netbook kazanan asil üyemizin en kısa sürede "Adını soyadını, forumdaki kullanıcı adını, TC kimlik numarasını, telefon numarası ve açık adresini" eksiksiz olarak [email protected] adresine e-posta yolu ile ulaştırması gerekmektedir.

Çekilişi Kazanan Üyemiz
electrica - Netbook

Yedek Talihlimiz
HgK_ - Netbook

Çekilişe Katılamayan Üyeler

Birden Fazla Başvuru

fkose, ayildiz, greywolf2323, ugur_gs, juti64, badboys, MCK.3883, tesla71, properly302
Geçersiz Kayıt Tarihi
newworldgamer, dobra9, deforme, catcatt, iyiprens, osmanery, igzotomasyon, mesenkar, ozer_demirkaya, kayhanlii, askerolbey, Kharon55
Yetersiz Mesaj Sayısı
raydin,hit00, kacelik, muratfortune, daylight61, messo587, isikmuratim, blnmyn7891, snnshn, zaynet67, xyerhan, themyth38, ibrahim626, qawsed, skullmaster, enginapca, hakiyavuzarslan, ibmkontrol

En geç 04.04.2012 tarihine kadar asil üyemizin bizimle temasa geçmemesi durumunda, çekilişte yedek olarak belirlenen üyemiz Netbook almaya hak kazanacaktır.

Ekli dosyalar

• 10. Netbook Cekilisi.rar
    1.8 MB · Görüntüleme: 840
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,158
Kullanıcılar
449,904
Son üye
teknikbilimlers31

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri