1 Saat te 1-2 dk. çalışacak devre

CyberLink

Üye
Herkese merhaba arkadaşlar

başlıkta da yazdığım gibi bir proje için enerji geldiğinde 1-2 dk. bir mikro röle çektirecek daha sonra 1 saat bekleyip tekrar 1-2 dk. çalışacak entegreli bir devreye ihtiyaç duyuyorum. Giriş voltajı 12-24 volt arası olabilir. Yabancı sitelerde bazı devreler var ama çalışma mantıklarını tam çözemedim 555 ve cd4060 gibi entegreler ile yapılmış uygulamalar. Bu konuda bilgisi olan arkadaşların yardımcı olacağını düşünüyorum. Şimdiden teşekkürler.

bolubeyi s.a abicim size bir sorum olacaktı benim ben üniversite 2. sınıfta okumaktayım arkadaşlarımızlar proje aldık arduino ile ilgili projemizin adı arduino ile 3 fazlı asenkron motorun ileri geri yıldız üçgen çalışması arduino da yazılımı yazacak olan arkadaş yapamadı projenin teslimine 2 hafta kaldı kumanda ve güç devresi hazır arduino da yazılım olursa projemiz bitecek yardımcı olabilirmisiniz

Olur bakarız

bolubeyi s.a abicim size bir sorum olacaktı benim ben üniversite 2. sınıfta okumaktayım arkadaşlarımızlar proje aldık arduino ile ilgili projemizin adı arduino ile 3 fazlı asenkron motorun ileri geri yıldız üçgen çalışması arduino da yazılımı yazacak olan arkadaş yapamadı projenin teslimine 2 hafta kaldı kumanda ve güç devresi hazır arduino da yazılım olursa projemiz bitecek yardımcı olabilirmisiniz
Kumanda ve güç devrenize ait şemayı göreyim. Yeni bir konu açıp ekleyin.

Forum istatistikleri

Konular
127,954
Kullanıcılar
449,605
Son üye
osaricicek

Yeni konular

Geri