1. PIC / C / PHP Programlama Eğitimi Çekilişi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

volcanoos

Katılımcı Üye
Kontrolkalemi.com ve AKİZA Bilişim Akademisi işbirliğiyle düzenlenen çekilişle Eylül ayında 2 forum üyesine aşağıdaki eğitimlerden seçecekleri 1 adet eğitim hediye edilecektir.

PIC Eğitimi (30 saat)
C Eğitimi (42 saat)
PHP Eğitimi (54 saat)

- Çekilişe 30 mesaj üzeri mesaja sahip ve foruma Ağustos 2010 tarihinden önce kayıt olan üyeler katılabilir.

- Eğitimler AKİZA Bilişim firmasında (Beşiktaş / İstanbul) da düzenlenecektir ve eğitim tarihi - saatleri üyelere firma tarafından bildirilecektir. Ulaşım - Konaklama masrafları üyeye ait olacağından dolayı bu durumu dikkate alıp çekilişe katılmanız önemle rica olunur.

- Çekiliş konusuna birden fazla mesaj yazan üyelerin hiç bir mesajı dikkate alınmayacaktır.

- Bu konunun altına çekilişe katılmak istediğinizi "çekilişe katılmak istiyorum" şeklinde belirtebilirsiniz.

- Çekilişler bilgisayar ortamında yapılacak olup, çekiliş sırasındaki ekran görüntüsü video olarak kaydedilecek ve konuda yayınlanacaktır.

- 2 asil ve 2 yedek üye belirlenecek ve asil üyelerin eğitime katılamaması durumunda yedek üyelerle irtibata geçilecektir.

- Yukarıda bulunan şartları göz önüne olarak bu konunun altına çekilişe katılmak istediğinizi 15 Eylül saat 23:00'a kadar belirtebilirsiniz. Çekiliş sonuçları ve çekiliş sırasında ki ekran görüntüsü 16 Eylül tarihinde konuya eklenecektir.

- Eğitimler ile ilgili detaylı bilgileri AKİZA Bilişim Akademisi sitesinden öğrenebilirsiniz.

Tüm üyelere iyi şanslar dileriz...

çekilişe katılmak istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,153
Kullanıcılar
449,895
Son üye
HalilKonec

Yeni konular

Geri