1 milyon voltum olsa?

Yani havadan elde edilen bu voltlar hiç bir işe yaramayacak öyle mi?

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Merhaba havadan elektrik sistemi ile anlık 1 milyon volt elde edebilirim.Proje başkasının bana sadece birleştirmek kalıyor.Çok fazla parça ile.Peki ben bunu 400w-600w-1000w ampul,elektrikli ev aletlerine nasıl aktarırım? Projeyi anlatan kişiye sordum ama kendisinden bir cevap alamadım.Sanırım artık internette bulunmuyor.Kesinlikle volt watt formülleri kafamı allak bullak ediyor. Fakat bu işi kotarabilirim artık elektrik faturasından gına geldi.
Seyhun kardeşim,
Daha akımın ne olduğunu bilmeden havadan elektrik elde etmeyi hemde 1 milyon volt elde etmeyi bu gerilimle lamba yakmaya kalkıyorsunuz.Hem branşınız değil hem konu hakkında bir fikriniz yok.Forumda kendinize güldürmeyin,sizi kimse ciddiye almaz ,ama bir amatörde olsanız, insanlar size cevap verme nezaketini gösteriyor.Bir konu hakkında ortaya bir iddaa atacağınız zaman desteğiniz olsun.Böyle desteksiz ''atmayın''
Size tavsiyem uğraştığınız konu hakkında önce bilgi sahibi olun biraz okuyup araştırma yapın,bir iki formül çözün,bu şekilde kestirmeden bir yere varamazsınız.Darılma gücenme yok.

Bu akımı nasıl sağlarız.1mm boyutundaki bu ince boruyu nasıl genişletiriz.

Şimdi düşün, çok geniş bir nehir var ama bu nehirin su derinliği 1 mm birde dar ama suyu derin ve suyun akış hızı yüksek bir nehir var. İşte senin kisi ilk örneğe giriyor. Maalesef yüksek voltaj tek başına bir işe yaramıyor. Ohm kanunu diye bi konu var. Voltaj akım ve direnç le doğrudan alakali

HTC One S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sizde bir önceki sayfada verdiğim linki takip edin 22v üretiyor şema havadan frekans toplayarak. 150 bin adedini birleştirince ortaya 1850 milyon volt çıkıyor. Ayrıca akım ne bilmiyor olabilirim. Ama gelecek vadeden bir şeyi takip ederim yeterse paramı harcarım. Ayrıca
amaçlarım hakkında ders almaya gelmedim. Bu bir yatırım olabilir mi bunu merak ediyorum. Ya da haksız vergi ödemeden nasıl elektrik kullanırım sorunum bu. Herhangi bir uçak firmasının CEO'su nun uçak kullamayı bildiğini zannetmiyorum. Biliyorsa şayet CEO olduktan sonra öğrenmiştir.

Son düzenleme:
Hayırlı kazançlar.

Sayın üyelerimiz lütfen daha sakin olun. Birbirinize karşı olan hitaplarınızda saygı sınırlarını aşmamaya özen gösterin. Karşılıklı atışmalar silindi. Bundan sonra kişisel atışmaya dönüşen mesajlar uyarı alacaktır.

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,849
Son üye
cagan20

Yeni konular

Geri