1 mhz ayırt edici sensör ?

Herhangi bir mikrodenetleyicinin INT0 ve INT1 kesme girişlerini kullanarak sinyalleri yakalayabilirsin. Kesmeler ana programdan bağımsız çalışır. Bu da demek oluyor ki ana program kodları çalışırken dahi gelen sinyalleri yakalayabilirsin.
Tamam. Çok sağol. Deneyeceğiz. İnşallah olur. Teşekkürler.

MEkanizmayı merak ettim, fazla uzun olmayan ve sonucu içeren bir video ekleyebilir misiniz?

Kuantum bilgi işleme mekanizması. İki tane ve bire bir özdeş. Herşeyleri özdeş. İmpedans larını eşitlemek için çektiğimiz çileyi bir biz biliriz birde Allah. Doğanın işleyişi ile ilgili bu keşif henüz patentlenemedi. Biter bitmez dirac denklemdirimleri, üretim - entegre , test - sunuş ve insanoğluna ne fayda sağladığı hepsi tek videoda yayınlanacak. Tekrar teşekkür ederiz. Analog ve elektronik bir devrede bu sorunu çözmeye karar verdik. Daha güvenilir çünkü.

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    26.5 KB · Görüntüleme: 7
Tristörlü bir devre de olabilir bunun benzeri, İlk tetiklenen tristör diğerlerinin iletime geçmesini engeller, neyse sonuçları sabırsızlıkla bekliyorum :). Kolay gelsin.

Tristörlü bir devre de olabilir bunun benzeri, İlk tetiklenen tristör diğerlerinin iletime geçmesini engeller, neyse sonuçları sabırsızlıkla bekliyorum :). Kolay gelsin.
İlgi ve alakanız için sağolun. Evet tristörlü bir devrede olur. İkisinide kuracağız. En stabil hangisi çalışır ise o olacak . Hepiniz çok iyi insanlarsınız. Bu gezegen henüz ayakta ise sayenizdedir. İyiki varsınız. Tekrar teşekkürler.

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,839
Son üye
Qkay

Yeni konular

Geri