1 fazlı caraskal motoru devir yönü değişmiyor

Sen nerelerdesin üstadım ya . Az daha müge anlı ya basvuracaktık

İzleme modunda ve daha az takılıyorum foruma. Geçmiş mesajlarıma gelen yorumlar olursa, onlara bakıyorum. Yeni sorulan sorunlara çözüm için çok vakit ayırmıyorum. Forumun siz değerleri müdavimleri hızır gibi yetişiyorsunuz her soruna. :)

Üstadım buradayim sorunu halen çözemedim. Kumanda kutusundan çikan kablolar; (kahverengi,kırmızı,siyah,mavi) bu kabloları;motora giden kablolardan (mavi,kırmızı,sarı-yeşil,siyah) hangileri ile eslestirecegimi bulamadım.

Motorun klemens tarafının fotosu var mı? ve motorun sargılarının sağlam olduğundan emin misiniz?

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Bir taşlamamı seziyorum??
İzleme modunda ve daha az takılıyorum foruma. Geçmiş mesajlarıma gelen yorumlar olursa, onlara bakıyorum. Yeni sorulan sorunlara çözüm için çok vakit ayırmıyorum. Forumun siz değerleri müdavimleri hızır gibi yetişiyorsunuz her soruna. :)

Taş yerınde agırdır, Adem bey, sizin de yeriniz ayrı. Özlemedik değil sizi de..

Taş yerınde agırdır, Adem bey, sizin de yeriniz ayrı. Özlemedik değil sizi de..

Çok teşekkür ederim değerli büyüğüm, bu şekilde düşünmeniz beni gerçekten mutlu etti.
Biraz zamanla heyecanım azaldı desem kabul görmez sanırım. Çünkü buraya verilen katkının kişinin yaşı ile alakalı olmadığının en iyi örneklerindensiniz.

Kondansatörü değiştir
herkese kolay gelsin,
1 adet 500 kg lık monoray caraskalım var. Alt butonuna bastığımda alt yönde dönüyor, Yukarı butonuna bastığımda da alta yönde dönüyor. Bazen de düzeliyor normal çalışıyor sıkıntı ne olabilir acaba?
Teşekkürler şimdiden
Kondansatörü değiştir sıkıntı kalmaz

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,964
Kullanıcılar
449,609
Son üye
cherrywine

Yeni konular

Geri