1. Fatek PLC Programlama Eğitim Çekilişi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

volcanoos

Katılımcı Üye
KontrolKalemi.com ve Petek Teknoloji işbirliğiyle uygun zamanlarda (eğitim tarihlerine göre) düzenlenen çekilişle 10 üyemize Fatek PLC Programlama Eğitimi hediye ediyoruz. Çekilişe katılma şartları aşağıda belirtilmiştir.

- Çekilişe 20 mesaj üzeri mesaja sahip ve forumumuza Mart 2009 tarihinden önce üye olan üyeler katılabilir.

- Fatek PLC Programlama eğitimi 1 günlük eğitimdir ve 5 Haziran tarihinde Petek Teknoloji firmasının İstanbul / Kadıköy'de bulunan ofisinde düzenlenecektir.Ulaşım masrafları kazanan kişiye ait olacağından çekilişe dahil olmak isteyen arkadaşların bunu dikkate almaları gerekmektedir.

- Bu konunun altına katılmak istediğiniz çekilişi aşağıdaki şekilde belirtebilirsiniz. Mesajlarınızı aşağıdaki gibi belirtmeniz önemle rica olunur.

Fatek PLC Programlama Eğitimine katılmak istiyorum

- Yukarıda bulunan şartları göz önüne olarak bu konunun altına çekilişe katılmak istediğinizi 25 Mayıs tarihine kadar belirtebilirsiniz. Çekiliş sonuçları ve çekiliş sırasında ki ekran görüntüsü 26 Mayıs tarihinde konuya eklenecektir.

Etkinlik sponsoru ; Petek Teknoloji

Tüm forum üyelerine iyi şanslar...

Fatek PLC Programlama Eğitimine katılmak istiyorum.

--------------------------------------------------------------------------------

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri