1. Bilgisayar Çekilişi (ACER TM5740Z Notebook)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

volcanoos

Katılımcı Üye
Kontrolkalemi ve Cofaso Mert Bilgi İşlem Firması işbirliğiyle düzenlenen çekilişle 1 forum üyesine
"ACER TM5740Z-P602G25Mn INTEL Pentium® P6000 1.86GHZ 2GB 250GB 15.6 Notebook " hediye ediyoruz.

Çekilişe katılma şartları aşağıda belirtilmiştir.

- Çekilişe 10 mesaj üzeri mesaja sahip ve forumumuza Aralık 2010 tarihinden önce kayıt olan üyeler katılabilir.

- Bu konunun altına çekilişe katılmak istediğinizi aşağıdaki şekilde belirmeniz gerekmektedir.

Notebook çekilişine katılmak istiyorum

!!! ÖNEMLİ !!! (Lütfen Dikkatli Okuyunuz)

- Konuya yukarıdaki şekilde mesaj yazdıktan sonra linkteki Mert Bilgi İşlem firmasının sayfasına girip sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz olarak doldurmanız gerekmektedir. Bilgilerin eksik olması durumunda üye çekilişe dahil edilmeyecektir.

-Bu çekilişe Mert Bilgi İşlem çalışanları ve KontrolKalemi.Com Otomasyon Forumu Yöneticileri Katılamazlar.

LİNK : Mert Bilgi İşlem Yarışma Kayıt

- Bilgilerinizi doldurup "sorguyu gönder" butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfada "mesajınız başarıyla gönderildi" yazısını göreceksiniz. Forum yöneticileri bu sayfadan girilen bilgilerinizi kontrol edip forumdaki çekiliş sayfasında yazdığınız "Notebook çekilişine katılmak istiyorum" mesajınızın altına "onaylandı" yazacaktır.

- Yoğunluk dan dolayı forumdaki çekiliş başlığındaki mesajınıza onay geç verilebilir. Lütfen en az 2 gün geçtikten sonra onaylandı mesajı çıkmazsa bize haber veriniz.

- Konuya birden fazla mesaj yazan üyelerin hiçbir mesajı dikkate alınmayacaktır.

- Çekilişler bilgisayar ortamında yapılacak olup, çekiliş sırasındaki ekran görüntüsü video olarak kaydedilecek ve konuda yayınlanacaktır.

- Yukarıda bulunan şartları göz önüne olarak bu konunun altına çekilişe katılmak istediğinizi 25 Aralık tarihine kadar belirtebilirsiniz. Çekiliş sonuçları ve çekiliş sırasındaki ekran görüntüsü 28 Aralık tarihine kadar açıklanacaktır

Etkinlik sponsoru ;
:: COFASO MERT BİLGİ İŞLEM ::

Moderatör tarafında düzenlendi:

Onaylandı

Onaylandı

Notebook çekilişine katılmak istiyorum.

Onaylandı

çekilişe katılmak istiyorum

Onaylandı.

Notebook çekilişine katılmak istiyorum.

Onaylandı

Onaylandı

Onaylandı.

onaylandı

onaylandı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,600
Son üye
psychedelic

Yeni konular

Geri