0 dan 60 kadar sayan sayıcı devresi

de_salvo

Üye
arkadaslarr okuldaan odev verıldıı lisee 3 orencısyımm bır buton ılee 0 dan baslayııp 60 kadar syacak vee butona bır daha basılana kadar sayaan kendını tekrarlayan bır dvre ıstıoorum kac gundur arıyoruum ama bulamadıım elektronıkcıler felann dolasdım kımsenın doru sugun konudaa cakdıı yook naıl ısletıolarsa dukkanı nese .. yardımcıı olursanızz sevınırr saaooluun.. :confused:

Merhaba
Ne demek istediğinizi anlayamadım.Daha doğru bir Türkçe ile yazarsanız yardımcı olmaya çalışırım.

Merhaba
Ne demek istediğinizi anlayamadım.Daha doğru bir Türkçe ile yazarsanız yardımcı olmaya çalışırım.

Arkadaşım yha 0 dan 60 kadar sayan sayıcı istiyorum bir buton olacak butona basıldığında saymaya baslayacak bır daha basılana kadar kendini tekrarlayac olan bir devre istiyorum yardımcı olabirmisin ????

Merhaba
Buyur arkadaşım bu senin işini görür galiba.Sayıyı da istediğin gibi ayarlayabilirsin(00-99arası)

Yönetici Notu: Paylaşılan dosya, dosya paylaşım sitesinden silindiği için kaldırılmıştır.

Merhaba
Buyur arkadaşım bu senin işini görür galiba.Sayıyı da istediğin gibi ayarlayabilirsin(00-99arası)

arkadaşım eyvallah saolasında benim istediğim 0 60 arası üstelik bu kadar karışık olmaması lasım bi yerdee daha görmüştüm devreyi ama almak nasip olmadı oyusden kac gündür deli gibi arıyorum amaa ... bulamadım işte nese eyvallah kardes sağool

Merhaba
Bu tasarım tamamen bana aittir.Birkaç forumda da paylaşmıştım.İşine yaradığına sevindim.Kolay gelsin

Merhaba
Bu tasarım tamamen bana aittir.Birkaç forumda da paylaşmıştım.İşine yaradığına sevindim.Kolay gelsin

kardşşş benim yazdığım cevabıun sadece (arkadaşım eyvallah saolasın)
bu kısmını okuyup yorum yaptın yhaa o deıl dıoyorumm yardımcı olanda yok gercıı onemı yok ...

Önce derdini güzelce anlat, güzelce yazmayı öğren ki yardım alabilesin. Arkadaş benzer bir proje vermiş üşenme biraz kafa yor! Kimseden senin ödevini yapıp eline vermesini bekleme!

kardşşş benim yazdığım cevabıun sadece (arkadaşım eyvallah saolasın)
bu kısmını okuyup yorum yaptın yhaa o deıl dıoyorumm yardımcı olanda yok gercıı onemı yok ...

böyle cevaplar yazıp hazıra konunan insanların yazdıklarını gördükçe forumdan soğuyorum! biraz sıkıp kendin araştırmaya devam et ve böylece bilginin ve emeğin kıymetini öğrenebilesin! lütfen emeğe saygı!!

ne kabahat işlediğimi bilmiyorum ama özür dilerim sadece butona basıldığında 0 dan başlayıp 60 a kadar sayan sayıcının devresini istiyorum buarda :
Sn. james_sr
kardes sen benim budevreyi ne kadar aradığımı nerden biliyorsun sen öyle yazıyorsuun 11. sınıf öğrenciyim dedim 10. sınıfda yapacağımız devreleri uygulamaları 11. sınıfda yaptık konulardan hep geri kaldıık vs. sen benim hakkımda ne biliyorsunda öyle yorum yapıyorsun ....genede eyvallah yanii::

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri