0-10 v baglanti semasi

ogu1923

Üye
3 tane anahtarim sadece var bu uc anahtarla motoru sirasiyla 500 1000 1500 devirde calistiriyorum bu sistemin plc baglanti semasi nasil olmali analog veri oldugu icin takildim baglanti semasinda rolenin acik kontagindan cikip kontaktore gidemem cunku hiz kontrolu var yardimci olursaniz sevinirim s71200 dcdcdc

Son düzenleme:
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Ogu1923 Merhabalar;
Kullandığınız sürücü ne marka bir çok sürücüde digital girişler ile öntanımlı hız ayarlayıp 8 farklı hız çalıştırabilirsiniz plc ye gerek olmayabilir,
illa plc kullanacaksanız üç anahtarın her birini birer uçlarını plc digital girişlere girin anahtarların durumuna göre analog ouput çıkışını değiştirin.

Kolay Gelsin

Ogu1923 Merhabalar;
Kullandığınız sürücü ne marka bir çok sürücüde digital girişler ile öntanımlı hız ayarlayıp 8 farklı hız çalıştırabilirsiniz plc ye gerek olmayabilir,
illa plc kullanacaksanız üç anahtarın her birini birer uçlarını plc digital girişlere girin anahtarların durumuna göre analog ouput çıkışını değiştirin.

Kolay Gelsin
Surucu bilgisi yok bana sadece şema lazim olayin aslı şu benim 3 tane butonum var butonlarin her biri motoru farkli bi hizda calistiriyo s71200 dcdcdc de yapicam bu işi motor kontrol karti 0-10v caliscak baglanti semasini cizicem rolenin acik kontagindan direkt kontaktore gidemem cunku analog veri bu surucu tasarlicam mecbur iste tam bu noktada takildim baglanti nasil olmali

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri