0.05mm (50 mikron) çelik levha nerede bulunur?

Spacer yani flanş;
Sadece tekerler arası uzaklığı artırıp, aracı yataya daha hakim kılarak, yol tutuşunu artırması hedeflenen bir uzatma.Bu uzatma, sonradan eklenen bir parça.Yani aracın en önemli kısmı olan tekerlek zaten yekpare değil ve bir de araya bu flanş eklemesi yapılıyor. Flanş ın montaj hatası, vida somun üretim hatası mazallah. Ne gereği var yol tutuşu 10cm eksik olsun.İçim rahat olsun.
Meraklısı çokmuş.Bakın abartı bir spacer uygulaması.Video sonuna doğru iyice belli oluyor.
Tekerlek boyunu enine uzatmaya veya farklı bişey yapmaya çalışmıyorum. Yeni aldığım jant ile orjinal jant arasında ofset farkı var. Yeni janta takacağım spacer ile orjinal ofset hizasına gelecek tekerler, bişey değişmeyecek

Tekerlek boyunu enine uzatmaya veya farklı bişey yapmaya çalışmıyorum. Yeni aldığım jant ile orjinal jant arasında ofset farkı var. Yeni janta takacağım spacer ile orjinal ofset hizasına gelecek tekerler, bişey değişmeyecek
Hayırlı olsun. Size yazmamıştım. Sadece spacer hakkındaki ilk izlenimlerimi fizik kuralları süzgecinden geçirdim.

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,601
Son üye
AlienInc

Yeni konular

Geri