0.05mm (50 mikron) çelik levha nerede bulunur?

Suat_Korkmaz

Profesyonel Üye
Ebay'de var fakat bulabilirsem memleketten almak istiyorum. Sanayide çelik satanlarda .5 mm kalınlığa kadar bulabiliyorum.

Bana lazım olan ebat 25x150mm civarında.

Kimler satar bunu? Var mı bir fikriniz?

Ostim'de Aydınlar metal satıyormuş.

Çelik uzeri galvaniz levha olarak her yerde var... sari istesen oda yanimizda kuyumcukentte mevcut...

Dediğim yerden aldım. Yarım metresi 25 lira ama yurtdışı fiyatından yine ucuz. Memlekette her şey var ama arayıp bulmak lazım. Bazan kolay bulunuyor bazan samanlıkta iğne aramak gibi.

Dediğim yerden aldım. Yarım metresi 25 lira ama yurtdışı fiyatından yine ucuz. Memlekette her şey var ama arayıp bulmak lazım. Bazan kolay bulunuyor bazan samanlıkta iğne aramak gibi.
Merhaba hocam Ostim de Aydınlar Metal üç tane var. Hangisinden aldığınız acaba?

Nerede kullanacaksınız bu malzemeyi. Manyetik ekranlama içinmi acaba.

Spacer yani flanş;
Sadece tekerler arası uzaklığı artırıp, aracı yataya daha hakim kılarak, yol tutuşunu artırması hedeflenen bir uzatma.Bu uzatma, sonradan eklenen bir parça.Yani aracın en önemli kısmı olan tekerlek zaten yekpare değil ve bir de araya bu flanş eklemesi yapılıyor. Flanş ın montaj hatası, vida somun üretim hatası mazallah. Ne gereği var yol tutuşu 10cm eksik olsun.İçim rahat olsun.
Meraklısı çokmuş.Bakın abartı bir spacer uygulaması.Video sonuna doğru iyice belli oluyor.

Forum istatistikleri

Konular
128,158
Kullanıcılar
449,903
Son üye
furoz6868

Yeni konular

Geri