şofben için yeni elektrik hattı çekmek

Arkadaşlar anlamıyorum anlam veremiyorum, sıfır aldığınız cihazda kullanım kılavuzu çıkmıyor mu okumuyor musunuz? Burdan okuyunca farklı mı olacak veya üreticiden farklı bilgi mi vereceğiz daha mı iyi bileceğiz? Bize güvenip de onlara mı güvenmeyeceksiniz?

Ha yıllardır yazıyoruz bu tip ısıtıcalar güvenli değil almayın aldırmayın, fakat cihaz alınmış artık gerektiği gibi güvenliği eksik etmeyin işi bilene tesisatı montajı yaptırın.
kardeş okumadın herhalde daha almadıım almayı düşünüyorum dedim ama alınca klavuzuda okuyacam merak etme :D

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Bende sunu anlamıyorum.koy yerinde şofben veya ani su ısıtıcı vs her neyse kullanmaktan başka ne gibi bir çözüm olabilir ki?

kardeş okumadın herhalde daha almadıım almayı düşünüyorum dedim ama alınca klavuzuda okuyacam merak etme :D
O halde neden arama kutusunu kullanmıyorsunuz, gerçi Sn. @arkaplan kitapçığın ilgili kısmını paylaştı.
Bende sunu anlamıyorum.koy yerinde şofben veya ani su ısıtıcı vs her neyse kullanmaktan başka ne gibi bir çözüm olabilir ki?
Sesli düşünüyorum, termosifon. Bir abimizin sözü, ateş üstünde su kaynatırım (eski usul) ama ani ısıtıcı hayatta kullanmam :D.

Termosifon dediğin şey de şofbenin büyütülmüş halı.ne farkı var o da elektrikli şofben de..tek fark güç değeri olabilir Belkı.kastettignz şey güç mü?
O halde neden arama kutusunu kullanmıyorsunuz, gerçi Sn. @arkaplan kitapçığın ilgili kısmını paylaştı.

Sesli düşünüyorum, termosifon. Bir abimizin sözü, ateş üstünde su kaynatırım (eski usul) ama ani ısıtıcı hayatta kullanmam :D.

Forum istatistikleri

Konular
127,954
Kullanıcılar
449,604
Son üye
baba pero

Yeni konular

Geri