şerit led

akarsu

Üye
Devamlı ledler hakkında soru soruyorum ama suan pıyasayı ele gecırmeye calısıyor ledler. şimdiki sorumm şerit ledler hakkında olacak. Şerit ledler tek çipli üç çipli falan ısımler yazıyo bunlar neyı temsıl ediyo hangısı fazla ısık edıyor. 5 metrede buyuk şerit ledler yokmu bana 80 metre led lazım ben sımdı 16 tane ekmı edecem bu serıt lede. HAYIRLI AKŞAMLAR HERKESE.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
80 metre şerit led olsa veya eklesen olsa, bu haliyle kaç amper çeker, bu akıma şerit ledin yolu dayanır mı? 3 çipli doğal olarak daha fazla ışık veriyor demek, tek çipli şeritdeki herbir ledin yerine 3 led takılmış versiyonu gibi düşünebilirsiniz.

3 çipli şerit led daha fazla ışık verir ve daha fazla akım çeker...

80 Metre led asla tek parça kullanılmamalı birbirine ek yaparak ta kullanılmamalı.

her 5 metrede bir kablo ile besleme yapmalısınız. yoksa bakır yollar kavrulur . 10 metre olacaksa bir baştan bir de ortadan beslemelisiniz...

80 metre 3 çipli şerit led yaklaşık : 88 Amper çeker ( 1100 ma/metresi,üreticinin yazdığı değere göre değişebilir.)

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,852
Son üye
ddknght

Yeni konular

Geri