şerit led için uygun adaptör

sampha

Üye
iyi günler dostlar elimde 10mtlik rgb 24v şerit ledim var ve bu kontrolcüyü aldım ancak adaptörüm yok ve alacağım adaptörün kaç volt, kaç amper olması gerektiğini bilmiyorum ilgilenirseniz sevinirim
a.jpg
aa.jpg

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
iyi günler dostlar elimde 10mtlik rgb 24v şerit ledim var ve bu kontrolcüyü aldım ancak adaptörüm yok ve alacağım adaptörün kaç volt, kaç amper olması gerektiğini bilmiyorum ilgilenirseniz sevinirimEkli dosyayı görüntüle 75161Ekli dosyayı görüntüle 75163
bak üzeinde ne yazıyor; ben hem 12 voltta hem de 24 voltta çalışım diyor 144 watt güç tüketirim diyor ve hatta 3X4 amper tüketirim diyor. bizde buradan ne anlıyoruz? en az 3X4=12 amperlik bir adaptör lazım bana diyor. minimum 12 volt 15 amper bir adaptör ile besleyebilirsiniz. (tavsiye 20 amper olsun)

1 metrenin çekeceği amperx10 metre
En az 12 amper(tahmini seçim daha ufağını düşünmeyin),tabi bu adaptörler asla yazan değere tam dayanmaz tercihen 12 amperden büyük olması.Tercihen 15 amper
Kontrolcünün gücü de 3x4 12 amper zaten.24 volt 15 amper işinizi görecektir.Kolay gelsin.

bak üzeinde ne yazıyor; ben hem 12 voltta hem de 24 voltta çalışım diyor 144 watt güç tüketirim diyor ve hatta 3X4 amper tüketirim diyor. bizde buradan ne anlıyoruz? en az 3X4=12 amperlik bir adaptör lazım bana diyor. minimum 12 volt 15 amper bir adaptör ile besleyebilirsiniz. (tavsiye 20 amper olsun)
çok teşekkürler
1 metrenin çekeceği amperx10 metre
En az 12 amper(tahmini seçim daha ufağını düşünmeyin),tabi bu adaptörler asla yazan değere tam dayanmaz tercihen 12 amperden büyük olması.Tercihen 15 amper
Kontrolcünün gücü de 3x4 12 amper zaten.24 volt 15 amper işinizi görecektir.Kolay gelsin.
teşekkürler

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,966
Kullanıcılar
449,611
Son üye
ramazansanli@

Yeni konular

Geri