şönt reaktörü güçü belirleme yardım acill.

şönt reaktör güç seçimi açil yardım

• şönt reaktör

Oy: 1 100.0%
  • sönt reaktör yardım

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    1

serkan3333

Üye
merhaba:

xlpe kablo uzunluk 710 mt

trafo gücü: 400 kwa

tedaş orta gerilim dağıtım alanından sayaçla ölçüm.

boşta iken kapasitif artışı devamlı.

depo olaçagı için gündüz yük yok gecede çok az sarfiyat olur lamba v.s re

buna göre kaç kvar şönt reaktör seçmeliyim .

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
merhaba:

buna göre kaç kvar şönt reaktör seçmeliyim .
Aydınlatma nasıl olacak?Led armatür mü yoksa balasltlı aydınlatma mı yoksa ampül mü?Bunlarda önemli!

led armatür birde porklif batarya şarj ünitesi. 170 wat projektör led armatür.

Sayacınızın,8.8.0 değer artışını 24 saat takip edip,onu,24 e böldüğünüzde ( sayaç çarpanını gözönüne alarak ) ,çıkan değer,şönt reaktör değerinizdir.

led armatür birde porklif batarya şarj ünitesi. 170 wat projektör led armatür.
Bunu neden bize soruyorsunuz ?
Trafo gücü , hat yoğunluğu, kompanzasyon tipi, hat dalgalanma şekli, trafo yük karakteristliği, bakır/demir kayıpları(trafo), kompanzasyonun konumu vs. vs. bunca etken içinde biz size ak desek kara çıkar.

Bir kaç ay cezaya girin (iyice analiz edin), o iki aylık rapor size ne yapmanız gerektiğini söylüyecektir.

Önemli olan ceza ödemek değil kaliteli bir enerji tüketmemektir.

erhaba:

buna göre kaç kvar şönt reaktör seçmeliyim

reaktif güç röleniz varsa ekranından yoksa sayaçtan yada cosinüsfiyi biliyorsanız hesap yoluyla gerekli şönt ihtiyacını belirleyebilirsiniz.

reaktif güç röleniz varsa ekranından yoksa sayaçtan yada cosinüsfiyi biliyorsanız hesap yoluyla gerekli şönt ihtiyacını belirleyebilirsiniz.
Ben bu sönt reaktör nasıl hesaplanır öğrenmek istiyorum reaktif r olemiz var tesiste entes rg3 12c bununla nasıl tespit edebilirim.

Ben bu sönt reaktör nasıl hesaplanır öğrenmek istiyorum reaktif r olemiz var tesiste entes rg3 12c bununla nasıl tespit edebilirim.

Söylediğiniz rölede menüde yukarı aşağı tuşlarını kullanarak var ledi üzerine gelin size kvar olarak değeri verecektir.Fakat yönünü göstermez onuda cosfisinden anlarsın ör: 0,85 yazıyorsa endüktif yönde yani kondansatör ihtiyacı eğer - 0,85 yazıyorsa kapasitif yöndedir yani şönt bağlanır.Her fazı ayrı ayrı gösterir.Verdiği değer zaten var yada kvar cinsinden dir. Hesap gerektirmez.Ayrıca hesap yoluyla da bulunabilir.İhtiyacın olan cosfi ve akım değerini bilirsen birazda trigonometrin varsa hesap yapabilirsin

not: Sözünü ettiğin röle şönt reaktör süremez

Son düzenleme:
Biliyorum usta sönt reaktör rg315cl sürüyor teşekkür ederim verdiğin bilgi için.

Forum istatistikleri

Konular
128,128
Kullanıcılar
449,845
Son üye
burak_duyar

Yeni konular

Geri