Şohben kaçağı mı ?

abiler eve elektrikçi çağıramıyoruz , ustaya 1000 lira vereyim gel diyorum keyfi yetmiyor paşaların. napalım biz de sağdan soldan kendimiz bişiler yapmaya çalıştık.
siyah kabloyu com a aldım .orası yanlışmış . başka yanlışımız varsa yardımcı olun dalga geçeceğinize.
usta çağırın demesi kolay
İşi bilmiyorsanız size ne kadar doğruyu söylesek bile ne anlayacaksınız ne kadar doğru bilgi vereceksiniz? Bazı şeylerin izahı değil mizahı olur mantığı ile işin ehli birini bulup yaptırmanız sizin sağlık açınızdan, bizim de mental açımızdan daha iyi. Sonra sizden fırça yiyoruz, olmuyor.

Sn.Metol, bariz topraklama sorununuz var. Bu konu buradan anlatmakla çözebileceğiniz basitlikte değil. Hiç boşuna uğraşmayın. Ya uzman bulacaksınız, yada şofbeni söküp atacaksınız. Foruma bulunduğunuz şehri yazarsanız. Belki forum arkadaşlarımızdan yardımcı olabilenler olur.

Bizim işyerindeki teknik eleman banyosunda bulunan termosifon da da aynı durum vardı. Kacak akim rölesi var diye nasıl olsa ciddiye almadım. Kullanmaya devam . Sonunu düşünen kahraman olamaz. Geçen gün sigortası atmış en son . Kaldırdım sigortayı. 30 sn ekranda abuk subuk ısı degerleri gösterdi. Arkasından güzel bir bomlama ve sigorta aşağı. Cagirdik servisi , kucaklayıp gittiler . Geçen geldiler montaja . Sordum ne olmuş diye . Rezistans yanmış abeeyyyy dediler .

abiler eve elektrikçi çağıramıyoruz , ustaya 1000 lira vereyim gel diyorum keyfi yetmiyor paşaların. napalım biz de sağdan soldan kendimiz bişiler yapmaya çalıştık.
siyah kabloyu com a aldım .orası yanlışmış . başka yanlışımız varsa yardımcı olun dalga geçeceğinize.
usta çağırın demesi kolay
Bu ustalar nerede yaşıyorlar bizim Malatya da 1000 liraya yemeğini yapar, bulaşıklarını bile yıkar paşalar. Bu kalitesiz şofbenlerde çok oluyor ama topraklama yetersiz de olabilir. Şofben sağlam ama topraklamadan elektrik olabilir, KAKŞ bozuk da olabilir, psikolojik de olabilir. Rezistans ın son günleri de olabilir.
Deprem sebebiyle 100 den fazla şofben ve termosifon taktık. Şofbenlerin çoğunda bu sorun oluyor maalesef.

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,839
Son üye
Qkay

Yeni konular

Geri