Şimdi sıra sizde özelciler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hem bu profilimden hem de eski profilimden ne kadar kamuyla ilgili konu açtıysam konu içerisine mesaj yazanlar kamu çalışanı değil özel çalışanı oldu üstü kapalı veya bazen oldukça açık bir şekilde özelin kamudan daha iyi olduğunu söylediler tamam artık sıra sizde o zaman
Okuduğunuz üniversite:(bu kamuda önemsiz olduğu için sormadım):
Çalıştığınız Firma(Reklam olur diyorsanız yazmayabilrisiniz tabi):
Firmanın sosyal imkanları:
Maaşı:
Şeklinde bir tablo yapıp doldurursanız bizi de bilgilendirmiş olursunuz.Buna da kamu çalışanlar yazmasın :) :)
Herkese şimdiden teşekkürler.
Herhalde ya kamu ya da özelde çalışıyorsunuzdur o kadarını da yazarsınız herhalde :)

Bunlar çok özel adamlardır, öyle her yere yazmazlar. Bir iki tip çıkar atar tutar şimdi, şöyle imkan böyle imkan. Baksana ankete teknik personel 45 saatten fazla çalışmayan ne kadar çokmuş, bizde sömürüden bahsediyoruz bide utanmadan. Kendini geliştirdin mi olay bitmiştir, dünyalar önüne serilir.

77 kişi mi ne görüntülemiş demek ki bu 77 kişinin hiçbiri ne özelde ne de kamuda çalışıyor demek hepsi kendi işini kurmuş olanlar bu kişilerde yazabilir aynı şekilde maaşını bir de kendi işini kuranları görelim artık uzayda çalışmıyorsunuz ya yazarsınız

tam da yazacaktım neyse :) (kamu)

Yazın tekosis bey sanırım teknik öğretmensiniz buyrun yazın özelde kamuda buraya yazsın ama özel-kamu tartışması başlatacak kimse de buraya yazmasın

Valla hocam Sıkıldım artık, uzun uzun detaylı olarak yazı yazıyorum, hemde çok net örneklerle, bir cevap veriyorlar siz bişey bilmiyorsunuz ben her şeyi bilirim havasında herkes. Asgari ücretten sigorta yatırmayı normal karşılıyıp, patronları haklı görenler bile var. Benim yaptığım kinayeyi bile anlamıyorlar daha ne diyeyim.

Yaz arkadaşım şartlarını?

İnsanların düşüncesini değiştirmek oldukça zor ben bunu anladım bu forumda adam sana karşıysa saçma sebeplerle bile seni yanlış çıkarmaya kendini doğru çıkarmaya çalışıp sonra buna kendi de inanıyor ne yazık ki yapacak birşey yok :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,135
Kullanıcılar
449,856
Son üye
teslasarmali

Yeni konular

Geri