Şifreli Kapı Kilidi Mekaniği

closek

Üye
Arkadaşlar eminim birçoğumuz basit bir şifreli kapı kilit devresi yapabiliriz ama bu sadece devrede kalır. bunu uygulamaya dökmeye çalışıyorum, 1tl ye satılan sürgülü kilitleri dc motorla kaydırarak kilit yapmayı düşündüm. başka fikirleri de tartmak en iyisini yapmak istiyorum çünkü nette bu konu ile ilgili 1 döküman bile yok, hep devre ile ilgili konular açılmış önemli olan bence burada yaptığımız devreyi nasıl uygulayacağımız. fikri bilgisi yorumu olanlar lütfen bizimle paylaşsın, herkes için yararlı bir proje olur bence

apartmanlarda kullanılan kapı otomatiklerinin zincirsiz versiyonlarını kullanabilirsin. biz okulda kendi bölümümüzde bunu kullanıyoruz gayet başarılı oluyor. ayrıca üzerindeki yuvarlak dil sayesinde kilit açıldığında kapıyı otomatik olarak iterek hafifçe açılmasını da sağlıyor.bizim kullandığımız nade marka olan.

Kilitli kapı otomatiği (Mekanik butonlu) / Kapı Otomatikleri - NA-DE Elektronik LTD. ŞTİ.

Hzl Menu
oldukça mantıklı ve sağlam gözüküyor, fiyatları ortalama ne acaba bilgi verebilir misiniz?

tam hatırlamıyorum ama 40-50 tl civarı olabilir.

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,841
Son üye
nazoyata

Yeni konular

Geri