Şerit Ledleri Fan soketine Bağlamak

ekinox122

Üye
Arkadaşlar bende beyaz zeminli şerit ledlerden var bunları bass'a duyarlı bir şekilde bağladım ama ışık vermesi için sesi baya bi açmam gerekiyor sesi çok açarsam evdekiler ve komşular rahatsız olur diye fazla açamıyorum bu yüzden ledi kullanamıyorum bu ledleri Kasadaki Fanın Soketine Bağlarsam bir sorun olur mu? bilgisayara herhangi bir zarar verir mi ? bunları size sorucaktım araştırma yaptım ama fazla bilgiye ulaşamadım.

ekinox122 ledlerin muziğin ritmine göre yanması için araya ses seviyesini yükseltici bir devre bağlaman lazım o zaman yükseltici ile lambanın yanışını istediğin seviyeye ayarlarsın. fan voltajına bağlama işine gelince şerit led'in boyu 50cm. ise akım fazla çekeceğinden
power devresinin ısınmasına sebep olur led sayısı 10 adet ise mahsuru yoktur fazlası sıkıntı yaratır

FVEYINPH1YOKHK8_MEDIUM.jpg
Arkadaşlar bende beyaz zeminli şerit ledlerden var bunları bass'a duyarlı bir şekilde bağladım ama ışık vermesi için sesi baya bi açmam gerekiyor sesi çok açarsam evdekiler ve komşular rahatsız olur diye fazla açamıyorum bu yüzden ledi kullanamıyorum bu ledleri Kasadaki Fanın Soketine Bağlarsam bir sorun olur mu? bilgisayara herhangi bir zarar verir mi ? bunları size sorucaktım araştırma yaptım ama fazla bilgiye ulaşamadım.
.
merhaba~~
Bunu dene kesin işine yarar.

BK~~

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,966
Kullanıcılar
449,611
Son üye
ramazansanli@