Şarteli Açamıyorum

Herşey için sağolun 40 lık kaçak akım rölesi alıp değştridik şu anda bir sorun yok ama her an sorun çıkabilir....

Şu attımı kalkmayan sağa cevirmeli sari cizmeli mehmet agayi bizimle bir tanistirsaydiniz. o kadar yorum yapilmis merak ettik dogrusu.

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
İlk mesajımda yazdığım gibi kaçak akım rolesinden şüphelendim:) ve bunu sordum ama TMŞ'den bahsedilmesine rağmen arkadaş son anda sorunu çözmüş ve bize de bilgiyi vermiş oldu.
Sağa doğru çevirdim dediği için de sayaçtan sonra yatay olarak döşenmiş belli ki...;)
Bu arada TMŞ'nin trip konumunu da öğrenmiş olduk....Ustalarımıza teşekkür ederiz. Belki başımıza gelir.:D

soruy
İlk mesajımda yazdığım gibi kaçak akım rolesinden şüphelendim:) ve bunu sordum ama TMŞ'den bahsedilmesine rağmen arkadaş son anda sorunu çözmüş ve bize de bilgiyi vermiş oldu.
Sağa doğru çevirdim dediği için de sayaçtan sonra yatay olarak döşenmiş belli ki...;)
Bu arada TMŞ'nin trip konumunu da öğrenmiş olduk....Ustalarımıza teşekkür ederiz. Belki başımıza gelir.:D

Hocam montaj da role yatay da konulmuş olsa sağa nasıl çevriliyor ben hala
anlamış değilim doğrusu:))

İyi günler kolay gelsin apartmanın termik kompakt ana şarteli trip pozisyonuna düşüyor açmaya çalştğmda kolu off pozisyonuna çektğimde off ta,durmuyor tekrar ortaya,düşüyor off pozisyonunfa bir süre tutmammı gerekiyor tam olarak nasıl yapılıcağnı yazarsanız çok sevinirim teşekkürler ustalar

Forum istatistikleri

Konular
127,960
Kullanıcılar
449,607
Son üye
sinan343834

Yeni konular

Geri