Şarjlı vidalama şarj aleti sorunu

Dostum piller lityim pil bhnda hemfikiriz.

Batarya paketi yenilenecek ise,

22 volt icin tahmini 6 adet pil kullanilmis olabilir. Eger paralel ise 12 adet pil kullanilmistir.

Pil paketi yapilacak ise temas kontak ile olmaz. Cunku bu tur aletler ilk basta ciddi akim cektigi icin piller grup halinde puntalanir.

Ayrica arkadaslarinda onerdigi gibi anlik akim kapasitesi yuksek pil kullanmalisiniz. Yine soylendigi gibi eleltronik sigaralar icin kullanilan pillerden alabilirsiniz. Punta yapamayacaksaniz buna destek verebilecek bir yerde pilleri alip puntalattirabilirsiniz.

Sahsi fikrim pahali bir makina pil yaptirmak icin pilleri belirleyip fiyat aliniz.

Kolay gelsin.

22 volt icin tahmini 6 adet pil kullanilmis olabilir. Eger paralel ise 12 adet pil kullanilmistir.

Pil paketi yapilacak ise temas kontak ile olmaz. Cunku bu tur aletler ilk basta ciddi akim cektigi icin piller grup halinde puntalanir.

Ayrica arkadaslarinda onerdigi gibi anlik akim kapasitesi yuksek pil kullanmalisiniz. Yine soylendigi gibi eleltronik sigaralar icin kullanilan pillerden alabilirsiniz. Punta yapamayacaksaniz buna destek verebilecek bir yerde pilleri alip puntalattirabilirsiniz.

Sahsi fikrim pahali bir makina pil yaptirmak icin pilleri belirleyip fiyat aliniz.

Kolay gelsin.
Serkan abi 6 degilde evet 12 idi sanirim
Haci abi ankarapil diye bi site var
Orayi biraz inceledim
Ayni benim bataryanin icindeki pillerden yapiyor adam
Biyomedikalci bi arkadasim dediki
Senin pillerin ozelliklerini cektigi V ve AMperi soyle sana grup halinde yapsin yollasin dedi
Bende bu sekilde sanirim daha ucuza mal ederim gibi dusunuyorum. Ve eskini cikar
Yenisini tak

Serkan abi 6 degilde evet 12 idi sanirim
Haci abi ankarapil diye bi site var
Orayi biraz inceledim
Ayni benim bataryanin icindeki pillerden yapiyor adam
Biyomedikalci bi arkadasim dediki
Senin pillerin ozelliklerini cektigi V ve AMperi soyle sana grup halinde yapsin yollasin dedi
Bende bu sekilde sanirim daha ucuza mal ederim gibi dusunuyorum. Ve eskini cikar
Yenisini tak

Bir fiyat al bakalim bende merak ettim ne fiyat verecekler.

Resim eklediginizde bizde batarya hakkinda bilgi sahibi olacağız.

Ama az bi fiyat çıkmayacaktır tahminim.

Bence kullanacağı pilin marka modelini de sorun

Bir de içini açtığınızda çıkan pillerin marka modelini bizimle de paylaşır mısınız? Dewalt sökmüştüm Samsung 30 amperlik piller çıkmıştı. Yine JCB söktüm onda da samsung 15 amperlik pillerden çıktı ki bence yetersizdi.

Evett olay bu abicim
12 adet pil var
Bataryanin bilgilerininde resmi var
Bu bataryadan bende 3 adet var
Pillerin uzerinde kodu yaziyor
Okuyamazssaniz ben yazarim direk
Cevaplarinizi bekliyorum

BU KOD BATARYADKI PILLERIN UZERINDEKİ KOD
YANLIZ DIGER BATARYALARDAKI KODLAR FARKLI
AMA Bİ ÖNEMI OLACAGINI ZANNETMIYORUM

SE US18650VT C2
G 1983456WI26L
20181124_153239.jpeg
20181124_152543.jpeg
20181124_152433.jpeg
20181124_152344_001.jpeg
20181124_152345.jpeg

Son düzenleme:
Uzerindeki C2 ibaresi ve anlami

Screenshot_20181124-184056.png

Kolay gelsin.
AEG nin eski model bir şarjlı matkabını buldum 9,5 volt bende 12 voltluk şarjlı matkap bataryası var her iki bataryanın kutuları farklı ben diyorum ki bu bataryaların kutularını açayım içlerindeki pilleri değiştireyim çalışır mı?Ben bu sene aeg marka şarjlı matkaplara hayran kaldım bir kaç yerde kullandım ve çok beğendim bu bulduğum eski model ama AEG buyüzden çalıştırayım diyorum

Forum istatistikleri

Konular
127,969
Kullanıcılar
449,614
Son üye
Canipk

Yeni konular

Geri