Şarjlı Matkap Lion Dönüşüm

26c 18650 pil görmedim modeli olabilir. Elle tutup durdurulamıyor ise yeterli gelir. Vidalama düşük devirli ise durdurmak güç olur iş görür. Şanzımanlı vidalamalarda 1.viteste kullanılabilir.

Bms her pili ayrı ayrı kontrol eder. Şarz cihazından kontrol etmek isterseniz her pil bağlantısından şarj cihazına uc çıkarmanız gerekir.
Laptop pilleri maksimum 2 c akım verir yani 2 ah ise 4 amper çekebilirsiniz. Paralel iki gurup olduğundan 8 amper alabilirsiniz. Şarjlı vidalamanız zorlandığında 20 amper civarı isteyebilir. Kısacası performansı yetersiz kalabilir. 10 c verebilen sony vtc 6 pil ve benzerleri ile sağlıklı çalışabilirsiniz.
Deneyip gorcez insallah sarj aletine koymak dediginize gore cok sikintili yine bataryanin icine koycaz artik.

Yardımlarınızdan dolayı teşekkür ederim sizin gönderdiğiniz gibi yaptım bağlantıyı eskiden 14.4 1500mah NiCd olan şarlı artık 16.8 4000mah oldu efsane çalışıyo.
14,4 volt motor 16,8 volt ile çalışınca ömrü kullanım süre ve şeklinize göre bir zaman sonra olumsuz etkilenecektir.

Malumunuz, efsane; önceden yaşanmış veya yaşandığına inanılan ve kuşaktan kuşağa aktarılan doğa üstü olayların hikayesidir.

Sizde sonraki kuşaklara doğa üstü çalışmış ve sonra yanmış şarjlı matkap efsanesini aktarabilirsiniz. Kontrollü kullanmakta fayda var.

14,4 volt motor 16,8 volt ile çalışınca ömrü kullanım süre ve şeklinize göre bir zaman sonra olumsuz etkilenecektir.

Malumunuz, efsane; önceden yaşanmış veya yaşandığına inanılan ve kuşaktan kuşağa aktarılan doğa üstü olayların hikayesidir.

Sizde sonraki kuşaklara doğa üstü çalışmış ve sonra yanmış şarjlı matkap efsanesini aktarabilirsiniz. Kontrollü kullanmakta fayda var.
Ben bu motorlarin genelinin 24v a kadar kaldirdigini biliyorum. Hatta 12v yazan ledleride ben 13.5 14v ile besliyorum daha parlak ısık sagliyo ömrüde azalmiyo tabi sizin soylediginizde bir ihtimal ama bu isi yapan zaten o motoruda 5 yıl sonra degistirebilir.

Ben bu motorlarin genelinin 24v a kadar kaldirdigini biliyorum.

Bu bilginin kaynağını paylaşabilirmisiniz?

Ben 12 voltluk şarjlıyı harici güç kaynağı ile çalıştırıyorum.

Bilgi kaynağı sağlamsa denemek ister, aksi halde ise yeni bir efsaneye konu olmak istemem. :)

Bu bilginin kaynağını paylaşabilirmisiniz?

Ben 12 voltluk şarjlıyı harici güç kaynağı ile çalıştırıyorum.

Bilgi kaynağı sağlamsa denemek ister, aksi halde ise yeni bir efsaneye konu olmak istemem. :)
Yazili bi kaynak yok ben kendim denedim dıy dremel yaparken bakır plaket delmek için harici guc kaynagindan 20v ile besledim bildigimiz 12v dc motoru yaklasik 2 3 saat kullandim sorun yasamadim tabi bu surekli kullanimda zarar vermez degil bilgisayarda overclock yapmak gibi bisey benim yaptigim.

Bilgi için teşekkürler.

Ben 12 volt ile devam etmeye karar verdim.

Forum istatistikleri

Konular
128,164
Kullanıcılar
449,927
Son üye
yusuf2023

Yeni konular

Geri