Ayarlı bir adaptörle 4,2 vererek çalıştırın akımını görün 1 amper civarı ise 5 vattır. Yanma devam ediyor ise sorun pillerdedir.
Siz aspilsan kullandınız mı peki

Aspilsan kullanmadım çevrenizde bulabilirseniz tercih edin öneririm. Yüksek kapasitelerin fiyatları da yüksektir. Günlük kullanım sürenize göre kapasite seçin. iki takım alıp biri bitti mi şarja takıp diğeri ile devam edersiniz. Harici şarj cihazınız da olsun.

Siz aspilsan kullandınız mı peki
Hayır bende fazla miktarda farklı farklı marka piller olduğu için alma gereği duymadım ama aspilsan pil testlerini izledim gayet tatmikar sonuçlar veriyor. 2800 mAh kapasiteli pil gerçektende test sonuçlarına göre 2800 mAh veriyor. Ayrıca ülkemizde üretiliyor.
Soruyu bana sormamışsınız şimdi farkettim, neyse bende cevaplamış olayım.​

Aspilsan kullanmadım çevrenizde bulabilirseniz tercih edin öneririm. Yüksek kapasitelerin fiyatları da yüksektir. Günlük kullanım sürenize göre kapasite seçin. iki takım alıp biri bitti mi şarja takıp diğeri ile devam edersiniz. Harici şarj cihazınız da olsun.
Şuan bı fenerin orjinal pilleri birde benim evde tıraş Makinesi nin iki tane pili daha mevcut onları kullanıyorum birşey daha vardı feneri aldığım yer pilleri getir şoklayalim dedi bu pilleri düzeltir mi

Şuan bı fenerin orjinal pilleri birde benim evde tıraş Makinesi nin iki tane pili daha mevcut onları kullanıyorum birşey daha vardı feneri aldığım yer pilleri getir şoklayalim dedi bu pilleri düzeltir mi
Ölçü aletiniz var ise dolduğunda ölçün yaklaşık 4.2 volt olmalı. Şoklama her durumda yapılmaz pili inceleyip yapmak gerekir şoklarken kullanılamaz hale de gelebilir.
https://www.n11.com/urun/aspilsan-inr18650a28-37v-2800-mah-li-ion-sarjli-25107770?
adet fiyatı 85 tl 2 adet alırsanız kargo dahil olur beğenirseniz 2 tane daha alırsınız.

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,842
Son üye
hpysu

Yeni konular

Geri