Elektirikli motor

dnxnxjjs

Üye
Bende yuki panter 6000 lik şarjlı motor var ben bunun beynin açtım hızlandırmak için biraz araştırdım kondansatör değiştirisem hızlanır mış ama kondansatör kaclık olursa iyi olur onu bulamadım bile biri varsa yardımcı olabilir mi birde
Bu beyine yazılım atmayı bilen var mı
IMG_20191106_121239.jpeg

Ne alaka kondansatör değiştirme ile . Bence kurcalamayın yazık çalışan kartı bozarsiniz

beyin içinde değişikli yapmanı tavsiye etmem, forumda daha önve paylaşmıştım ararsan bulursun kondastör dışarıya takılıyor, hızını bilmem ama akü ömrünü uzarıyor daha fazla yol yaptırıyor.

Motorda kondansatör değişmekle hızı ılk kez sızden duyuyorum. Öyle bir şey varsa aldığınız firmadan isteyin garanti olsun. Benim bildiğim motorlarda dişli değiştirilir yük ve hız için ayrı ayrı dişlileri var.

Motorda kondansatör değişmekle hızı ılk kez sızden duyuyorum. Öyle bir şey varsa aldığınız firmadan isteyin garanti olsun. Benim bildiğim motorlarda dişli değiştirilir yük ve hız için ayrı ayrı dişlileri var.
günay ustam bu elektrikli motor. arkadaş daha önce de sordu benden aldığı yanıt yeterli gelmemiş ve kulaktan dolma bilgiler kafasını karıştırıyor.
1- bu iş yazılımla olmaz, olduranlar da beyni yakarlar.
2-gücü maksimumda kullanmak her araca zarar verir
3- daha güçlü transistörleri değiştirerek bu işi yaparsın ama motoru yakarsın.
4- kapasitör olayı ben yaptım sadece mesafe arttı, akü ömrü uzadı. beyin girişine takılıyordu sanırım 5 yıl oldu tam hatırlamıyorum
5-kapasitör gücü ne olmalı sorusu? 60 volt motora 100 volt 10.000 uF 2 tane takmıştım 3000 watt motora, hesabını buna göre yapsın
6-hız her zaman baş ağrıtır. eski bir motorcu olarak söylüyorum yaptığım kazalarda nerdeyse sağlam parçam kalmadı. en kötüsü de beynimde oluşan arıza, ömür boyu taşımak zorundayım.
bir eskimiş tavsiyesi elimdekini en verimli şekilde kullanmaya bak ve kurallara uy lütfen.

Son düzenleme:
günay ustam bu elektrikli motor. arkadaş daha önce de sordu benden aldığı yanıt yeterli gelmemiş ve kulaktan dolma bilgiler kafasını karıştırıyor.
1- bu iş yazılımla olmaz, olduranlar da beyni yakarlar.
2-gücü maksimumda kullanmak her araca zarar verir
3- daha güçlü transistörleri değiştirerek bu işi yaparsın ama motoru yakarsın.
4- kapasitör olayı ben yaptım sadece mesafe arttı, akü ömrü uzadı. beyin girişine takılıyordu sanırım 5 yıl oldu tam hatırlamıyorum
5-kapasitör gücü ne olmalı sorusu? 60 volt motora 100 volt 10.000 uF 2 tane takmıştım 3000 watt motora, hesabını buna göre yapsın
6-hız her zaman baş ağrıtır. eski bir motorcu olarak söylüyorum yaptığım kazalarda nerdeyse sağlam parçam kalmadı. en kötüsü de beynimde oluşan arıza, ömür boyu taşımak zorundayım.
bir eskimiş tavsiyesi elimdekini en verimli şekilde kullanmaya bak ve kurallara uy lütfen.
Kondansatör beynin çıkışına demişsiniz tam olarak nereye takılacak yardımcı olursan sevinirim

Konular birleştirilmiştir, aynı içerikli konuları birden fazla açmayın! Uyarıları dikkate almayanlar cezalandırılır.

Hız kilidi / sınırlayıcı var mı araştırın.

Son düzenleme:

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,964
Kullanıcılar
449,610
Son üye
cagriaytmz

Yeni konular

Geri