Şarj Cihazı Önerisi. Yardım!! Bulamadım.

Altay06

Üye
Hayırlı günler, hayırlı forumlar.
682035625_0.jpg

Saft 14250 lityum pili ne ile şarj edebilirim? Boyu 2.5 cm ve 3.6 volt internetten şarj cihazlarına baktığımda hiç uygun piller içerisinde 14250 tipini bulamadım. Öneride bulunabilir misiniz?
Şimdiden teşekkürler.
sipariş vermek için bekliyorum :(

Son düzenleme:
Bu tip piller sarj olmuyor diye biliyorum.

Farklı bir markanın aynı özellikteki şu datasheetinde sarj olmadığı da belirtiliyor.

Ekli dosyalar

• ER14250.pdf
    203.5 KB · Görüntüleme: 2
Bu tip piller sarj olmuyor diye biliyorum.

Farklı bir markanın aynı özellikteki şu datasheetinde sarj olmadığı da belirtiliyor.
gerçekten mi? bu çok kötü olur benim için peki bunun uzunluğuna yakın şarj edilebilen pil var mı bildiğiniz?

Her lityum pil şarj olmaz. Uzun süre kullanım için lityum tercih ediliyor. Gemi güvenlik ekipmanı olarak kaza durumunda can yeleklerinde bulunan fenerlerde de lityum pil kullanılır.

gerçekten mi? bu çok kötü olur benim için peki bunun uzunluğuna yakın şarj edilebilen pil var mı bildiğiniz?
@Altay06 , güzel insan her pil şarj olacak diye bir kural yok, bak benimde sakalım var ama kimsenin dedesi değilim. üreticiler altenatifsiz olmak için bazı malzemeleri kendi istedikleri doğrultuda kullanır ki servisten veya ona özel üretilmiş ürünlerden para kazansınlar diye. serbest piyasa ekonomisi. kullandığınız cihazın ne olduğu bilgisini verirseniz belki altenatif seçenekler sunabiliriz

Forum istatistikleri

Konular
127,959
Kullanıcılar
449,607
Son üye
sinan343834

Yeni konular

Geri