Şalter Kolu Bobinlerinin Bir Araya Getirilerek Bağlanma Yoları

ibrahimyzc

Üye
arkdaslar Şalter kolu bobinlerinin bir araya getirilerek bağlanma yoları ile ilgili imalat tekniklerinin bulunması diye bir ödev var. Yardımcı olursanız sevinirim...:confused:

arkdaslar yardımcı olacak kimse yok mu !!!

Moderatör tarafında düzenlendi:
Şalter kolu bobinlerinin, biraraya getirilmesinden kastınız nedir ?

Şalter kolu bobinlerinin, biraraya getirilmesinden kastınız nedir ?
otomasyon

bilmiyorum ödev boyle, anlamadım zaten bisey şalterle ilgili bilgi nereden bulabilrim saygılar...

Mardin meslek yüksek okulundamı okuyorsunuz oranın eğitim programı listesinde pano montajı kısmında geçiyor verdiğiniz cümle, şalter kolu vardır kompakt şalterlere yerleştirilen bobinlerde vardır ama ''şalter kolu bobini'' teriminden bende birşey anlayamadım !;

C. Pano İmalatı

AMAÇ: Pano imalatı için gereken teknikleri, kalite kontrolünün işlenmesi ve düzeyin korunması için kullanılan metotları kavrayabilme.

DAVRANIŞLAR

1-Pano takılmasında kullanılan saç işleri imalat tekniklerini açıklar.
2-Pano parçalarının takılmasında şekillendirilmesinde ve gerilmesinde kullanılan işlemleri açıklar.
3-Ölçü aletleri ve koruyucu düzenin takılması için kullanılan metotları açıklar.
4-Tevzi çubukları üzerinde kendiliğinden daralan izolasyon işlemlerini uygulayan modern imalatçıların metotlarını açıklar.
5-Şalter kolu bobinlerinin bir araya getirilerek bağlanma yolları ile ilgili imalat metotlarını tanır.
6-İmalat kalite kontrolüne yardımcı olmak amacıyla bilgi gönderilmesi ve alınması için geliştirilen metotları açıklar

Son düzenleme:
bulamadım verilen linkte bisey ingilizce oldugundan tesekkürker ...

Forum istatistikleri

Konular
128,151
Kullanıcılar
449,895
Son üye
HalilKonec

Yeni konular

Geri