ŞİKAYETİM VAR

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
mrc isimli üye bana özelden mesaj gönderiyor, aramızda gecen diyalog;

mrc = s.a lise 3.sınıf ögrencısıyım kayar kapı modelı ödevım var uzaktan kumanda ıle kapıyı hareket ettırmek bunu yapabılırmısınz

Ben = Kendi ödevini kendin yapmalisin. Yoksa bişey ogrenemessin

mrc = O KADAR BİLİYOZ YAPARBİLİRMISIN DIE SORDUK

ben bu üyeye kendi iyiliği icin tavsiyede bulunuyorum onun bana verdigi cevaba bakın, sanki ben beyefendinin her istedigini yerine getirmek zorunda olan emir eriyim. Daha da tuhaf olan ben bu mesaji yoneticilere sikayet etmeme rağmen hala gerekenin yapilmamasi. Ben bu üyenin forumdan uzaklaştırılmasını istiyorum.
Saygılarımla...

şikayet mailinizi dün gece gördüm, üslup kesinlikle yanlış kendisi uyarılacaktır...

uyarılacak mı dediniz şaka yapıyorsunuz galiba ! yasaklı kullanıcılar listesine bakınca kıl tüy meseleler için kullanıcıların forumdan uzaklaştırıldığını görüyorum

örnek ;
everest1959 isimli kullanıcı forum Kurallarına Uymadığı için, 3 gün forumdan uzaklaştırılmıştır.

Sebep,

everest1959 Nickli Üyeden Alıntı
:D ;D :( ::) :p :-X :'( :-* :-[ :p

örnek2;
Mekatronik45 isimli kullanıcı 1 hafta forumdan uzaklaştırılmıştır.

Sebep;

Forumda mevcut dosyaların aynısı paylaşıyor olması ve forum kirlilği yaratmak.

örnek3 ;
saffet İsimli kullanıcı Birden fazla bölümde aynı içerikli konuyu yayınlayarak forum kirliliğine sebebiyet verdiğinden ,3 ay forumdan uzaklaştırılmıştır.

örnek4;
prestijmantalya isimli kullanıcı 1 ay forumdan uzaklaştırılmıştır.

Sebep: Anlatılmak istenen konunun dışına çıkarak küçümseyici yorumlarda bulunması.

örnek5;
servis isimli kullanıcı ısrarla ukalalık yaparak forum ciddiyetini bozduğu için 3 gün forumdan uzaklaştırılmıştır.

Bu örnekler saymakla bitirilemeyecek kadar çokken böylesine küstahaca ve saygısızca cevaplar veren bir insanın SADECE uyarılacağını söylemeniz gerçekten çok gülünç olur. Bu üyenin forumdan uzaklaştırılmasını istiyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
sayın rhan.sahinkaya

yasaklı kullanıcılar bölümünden yazılanları aynen buraya yapıştırmışsınız, hiç baktınız mı o üye hiç uyarı almış mı ? eğer o üyelerin mesajlarına bakarsanız ya mesaj yoluyla uyarılmıştır ya da pm yoluyla. mrc adlı üyenin yaptığı hoş değil tabiki ama sırf bu mesaj yüzünden de üye yasaklanamaz. tekrar şikayet gelmesi durumunda mutlaka yasaklanacaktır...

:D Tamam o zaman bende arkadaşa güzel bir cevap vereyim benide uyarın sonra tekrar yaparsam benide uzaklaştırırsınız.

sn.volcanoos lütfen rhan.sahinkayayı süresiz forumdan uzaklaştırın bu şekilde kendini çok sivri,çok bilmiş zannedip komplexi tavan yapmış,forumda bir tane arkadaşı olmayan bir şey yapamayıncada öfkesinden yerinde duramayan ve bana yaptığı gibi bir seferde 9 kez -popülarite yapıp sağa sola saldıran bir üye foruma faydadan çok zarar getiriyor.

Mainloop kardesim mesajına gülüyorum çünkü beni itham ettigin sıfatları bu mesajında sende görüyorum, neden sinirinden yerinde duramayip kompleks yapıyorsun, o yazdıkların senin yorumun. Ben forum kurallarına aykırı bir şey yapmadım. Hakkımı aramam mı suc oldu ?

konunun açılmasına sebep olan sayın MRC uyarıldı ve kendisi bir daha yapmayacağını belirtti.
sayın rhan.sahinkaya verdiği populariteler incelenecek ve sayın main_loop'a bilgi verilecektir.
konu karşılıklı tartışmaya doğru kaydığından kapatılmıştır, lütfen sakin olalım...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,598
Son üye
kadir12366

Yeni konular

Geri