ŞİFRE KIRACAK OTOMASYONCU

GÖKHANS

Üye
Çin malı kağıt bardak makinamızın arızasını tespit etmek amacı ile s7 200 cpu224 şifresi yok servis verebilecek otomasyoncu arıyoruz ikitelli org san bölgesindeyiz

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
6ES7901-3DB30-0XA0-Bağlantı kablosu vedönüştürücüsü varmı?
elinde program backup,ın varmı?

arızadan kasıt nedir? Ne yapması gerekirken ne yapmıyor önce bunu bi anlamak lazım. Arkadaşlar hemen hallederiz falan demişler ama gerçekten bu durumu çözebilecek kişinin sorması gereken soruları sormamışlar.

burada yanlış anlamadıysam önce şifre kıracak otomasyoncu aranıyor. Size ekteki sitede görünen program lazım.

Program for Siemens PLC

Bu program mevcut fakat 3 adet virüs var bunun için ayrı bir bilgisayara veya laptopa kurman gerekiyor. virüs programlarını kapattıktan sonra program çalışıyor. 4 rakamda testte sonuç veriyor ama harf rakam girdiğinde süre uzamaya başlıyor. çinlilerin sitelerinde 480 çin parasına satılıyor virüs varmı yokmu bilemiyorum.
programı buraya yükleyemiyorum birileri yanlışlıkla acar bilgisayarına virüs bulaştırır diye.

Arkadaşlar öcelikle daha önce çin malı bir makinada şifre kırmış yani otomasyonu çinliler tarafından yapılmış s7 200 şifresi kırmış olan arkadaş varmı acaba çünkü yazı karakter farkından dolayı olmuyor galiba bir arkadaş kırmayı denedi olmadı Q 0.0 çıkışına bir süre sonra çıkış vermiyor arıza bundan kaynaklanıyor.

sıfre cozebılecek otomasyoncv ona vakıt ayırana kadar yenı bı program yazmayı dusunur

tamamen katılıyorum

Arkadaşlar öcelikle daha önce çin malı bir makinada şifre kırmış yani otomasyonu çinliler tarafından yapılmış s7 200 şifresi kırmış olan arkadaş varmı acaba çünkü yazı karakter farkından dolayı olmuyor galiba bir arkadaş kırmayı denedi olmadı Q 0.0 çıkışına bir süre sonra çıkış vermiyor arıza bundan kaynaklanıyor.

plc programında problem olduğunu sanmıyorum. Plc ye bağlı proses sensörlerinden gelen ikaza göre çıkış verir yada keser. Benim önerim plc ye bağlı sensörlerinizi kontrol edin. Sorun yoksa eğer output modülü elinizde varsa yenisiyle değiştirip bi deneyin. Output modülünüz röle, transistör, tristör, triyak hangi çıkışlı? çıkış modülünün ürün kodunu yazarmısınız. Q0.0 çıkışına bağlı alıcı nedir?

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri