İzmir'de Endüstriyel Otomasyon Teknikeri Kursu

Aksi

Site Yetkilisi
Yönetici
Site Yetkilisi
İşkur ile Atatürk EML ortak "Endüstriyel Otomasyon Teknikeri Kursu" düzenleyecektir. Kurs 2 Kasımda başlayacak olup 30 Kasım saat 14.00 te İşkurda seçmeler yapılacaktır.

Kursa katılabilmek için aranan şartlar; İşkura kayıtlı olmak, ilköğretim mezunu olmak, 16 yaşından gün almış olmak şartı aranıyor. Kurs haftada 6 gün yapılacaktır. Kursiyerlere her gün 15 Tl ödenecektir.

Başvuru 0 505 636 92 93 nolu telefona veya okula müracaat edilerek yapılacaktır.

hocam saatleri hakkında bi bilgin varmı?akşam 5 ten sonraysa ben katılabilirim.

Arkadaşlar kurs ortopedik özürlülere yönelik imiş. Bilginiz olsun.

bv ne bıcım cewap... senın ıcın komık olan baskası ıcın cok cıddı olabılır sayın nebula

Arkadaşım komik olduğunu nereden çıkardın. Daha nasıl cevap vermem gerekiyor ki. Telefon açtım bana verilen cevap buydu, bende ilgilenecek arkadaşları bilgilendirmek amacıyla konuya cevap verdim. Yinede alınmış olan arkadaşlar varsa özür dilerim...

Arkadaşlar konuya yazmayı unuttum kusura bakmayın kurs ortopedik engelliler için düzenleniyor. Cuma günü saat 14 te işkurda seçmeler varmış ilgilenen varsa yada ilgilenebilecek tanıdıkları olan varsa haberdar edelim.

Arkadaşım komik olduğunu nereden çıkardın. Daha nasıl cevap vermem gerekiyor ki. Telefon açtım bana verilen cevap buydu, bende ilgilenecek arkadaşları bilgilendirmek amacıyla konuya cevap verdim. Yinede alınmış olan arkadaşlar varsa özür dilerim...
bılader ozur dılıyorum ozaman ben otomasyon ısınde calısıyorum eger bılgı olarak ogrenmek ıstedıgın bırseyler varsa elımden geldıgı kadar yardımcı olmak ısterım

Moderatör tarafında düzenlendi:

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri