İzmirde CNC Router Yapımı Konusunda Yardım

korayizmr

Üye
Herkese merhabalar. Foruma yeni üyeyim. Harika paylaşımlar var zaman buldukça okuyorum. 22 yıldır kendime vakit ayırmama izin vermeyen bir işim vardı, artık kendime daha fazla vakit ayırabileceğim bir işim var. Hobi edinmek ve ilgi alanlarımla ilgili keyif alacağım bişeyler yapmak istiyorum. Bu sebeple CNC router yapımında bana rehberlik edebilecek İzmirde ikamet eden biri var mı acaba?
Yapacağım projenin detaylarını buraya yükleyerek bir benzer hobileri olan arkadaşlar için kendi çapında bi kaynak olmasını da isterim. Şimdiden teşekkürler.

1 haftadır sana cevap verecek bir izmirli çıkmadı kardeş ,
sen nasıl bir şeyler yapacaksın makinan ile onları yaz ardından tecrübeli arkadaşlar sana cnc ebatlarınla alakalı ve nerede bulabileceğin le alakalı fikirlerini söylesin... ahşap işliyecem diyorsan farklı gereksinimlerin olur metal için farklı...

Valla çıkmadı evet. Ben hobi olarak ahşap işlemek istiyorum. Yakın iller Manisa, Aydın da olur.

Atölyemize beklerim.
[email protected] a mail atarsanız bildiğimiz kadarıyla yardımcı olmaya çalışırız.
Hobi olarak bir makina düşünüyorsunuz sanırım.Size ve buradaki diğer arkadaşlara önerim eğer sadece makinayı çalıştırıp birşeyler kesip biçmekse hazır bir makina almayı tercih edin.Diğer yandan kendim cnc router yapacağım derseniz foruma baştan aşağıya göz atmanızda fayda var.

Herkese merhabalar. Foruma yeni üyeyim. Harika paylaşımlar var zaman buldukça okuyorum. 22 yıldır kendime vakit ayırmama izin vermeyen bir işim vardı, artık kendime daha fazla vakit ayırabileceğim bir işim var. Hobi edinmek ve ilgi alanlarımla ilgili keyif alacağım bişeyler yapmak istiyorum. Bu sebeple CNC router yapımında bana rehberlik edebilecek İzmirde ikamet eden biri var mı acaba?
Yapacağım projenin detaylarını buraya yükleyerek bir benzer hobileri olan arkadaşlar için kendi çapında bi kaynak olmasını da isterim. Şimdiden teşekkürler.
Kayseri olmaz mı abi :D

Buyrun tam olarak ne gibi bir sorun yaşıyorsunuz?

Forum istatistikleri

Konular
127,871
Kullanıcılar
449,461
Son üye
evenzhou

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri