İzmir otomasyon

Arkadaşlar kolay gelsin.
İzmirde kendini yetiştirmek isteyen elektronik mühendisi plc yazılım yapabilecek eleman aramaktayız.Ücret kesinlikle önemli değildir önemli olan plc yazılım yapabilmesi birde gerek yurt içi gerek yurt dışı seyahat engeli olmayan kişi aramaktayız.
Telefonum 05304143126

İstanbul için böyle bir teklifiniz söz konusu olursa kesinlikle haberleşmek isterim. Kolay gelsin.

Yok işimiz izmirde olduğu için istanbul için birşey söyleyemiyorum:)

tamam ıyı guzel soyluyorsunuz plc yazılımı bılende hangı marka plc ıle calıstıgınızı ne gıbı sartlar sunacagınızı sadece elektronık muhendısımı olması lazım plc yazılımı bılen elektronık tekniker ı olmaz mı gıbı bır yıgın soruyu sormak ıstıyorum ısı gayet guzel bılenlerımız var aramızda ama boyle bır ılanda belırtmenız gereken seylerden bırıde hangı marka plc kullandıgınızdır .LS , S7 300 ,S7 400, panasonıkmı mıtsubushı mı gıbı bır yıgın sıralaya bılırım sızın ıhtıyacınız hangı plc ye yonelıktır bunlarıda acıklarsanız bızlerı bılgılendırmıs olursunuz....

Bu yukarıdakı soyledıklerımı acıklarsanız bırde ucret muhım degıl dıyorsunuz sızınde kafanızda belırledıgınız bır fıyat aralıgı vardır .Ben sana sunları sunları yaparım su fıyatı ıstıyorum desem hemen kabul edecek mısınız yok bu neden ile suna bılecegınız ımkanlardan bahsedersenız bırde sızın ısınıze neler lazımsa onları soyleyınde ona gore basvuru artar sunulan ımkanlara gore basvuru sayısıda artacaktır

Plc sistem panosu komple schinder plc modül bile başka marka kullanmıyoruz.Ben pek bu konuları bilmediğimden önemli olan panoyu toparlasın plc yazılım atsın gerekli kablo tesisatlarını ayarlasın bizim için o önemli.Fiyat konusuna gelince 2000 duruma göre üstünüde verebiliriz yeterki işlerimizi yapabilsin.

kaç kişi arıyorsunuz tam olarak mühendis mi arıyorsunuz sadece iş hakkında biraz daha detaylı bir bilgi verebilirseniz sevinirim

Tamamda neden elektronik mühendisi ? Mekatronik değil, elektrik değil, otomasyon değil neden elektronik ?

Arkadaşlar kolay gelsin.
İzmirde kendini yetiştirmek isteyen elektronik mühendisi plc yazılım yapabilecek eleman aramaktayız.Ücret kesinlikle önemli değildir önemli olan plc yazılım yapabilmesi birde gerek yurt içi gerek yurt dışı seyahat engeli olmayan kişi aramaktayız.
Telefonum 05304143126

Sayın izmir_makina eleman ilanınızı lütfen bölüm formatına uygun şekilde düzenleyiniz.Aksi taktirde silinecektir.lütfen aşagıdaki linki
inceleyerek format hakkında bilgi edinebilirsiniz
https://www.kontrolkalemi.com/forum...ayanlar-icin-kullanilmasi-gereken-sablon.html

Plc sistem panosu komple schinder plc modül bile başka marka kullanmıyoruz.Ben pek bu konuları bilmediğimden önemli olan panoyu toparlasın plc yazılım atsın gerekli kablo tesisatlarını ayarlasın bizim için o önemli.Fiyat konusuna gelince 2000 duruma göre üstünüde verebiliriz yeterki işlerimizi yapabilsin.

bak ne guzel anlasıyoruz ben ls konusunda uzmanı s7200 ,s7300,s7400 plc programlaması yapıyorum ama daha once schinder in akıllı rolesını kullandım ama dıger modulunu kullanmadım ama 1 sefer bakmam yeterlı o yuzden her plc yazılımı yazan ınsan hemen o plc modulunu kullanamaz her ınsanın alıstıgı bır plc modulu oldugu ıcın oyuzden ben bunları sordum bu arada ben sakaryalıyım sakarya bolgesınde yapıyorum boyle ıslerı dısarıdan fırmalara destek verıyorum otomasyon fırmaları ıle caılsıyorum yanı proje kapsamlı arıyorsan yardımcı olurum operator panelı vb. gibi seyler kullanıyormusunuz :D

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri