İstanbulda bulunan elektronikçi dükkanları nerelerde?

elektrofizikci

Usta Üye
Arkadaşlar İstanbul'a yeni taşındım. Devre elemanlarını bulabileceğim mekanların adreslerini verirseniz sevinirim.

Teşekkürler...

Merhaba
Karaköyde istediğiniz elemanları bulabilirsiniz.

karaköye gidersen karaköy pasajını dolaş istediğin herşeyi bulursun birde selanik pasajı var ama kazık
karaköy pasajı en iyisi

okmeydanı perpada BBC elektronık var Benım dükkanın üst kat ı:) bircok elemanıda temın etmen mumkundur Yolunun üstü ise ordanda alabılırsın

eskiden bit pazarı vardı topkapıda kalktı acaba hala hurda elektronik ürün satan yerler varmı

istanbulda karaköyde bol miktarda elektronik malzemesi satan yer var selanik pasajı bunlardan biri kadıköyde de yazıcıoğlu işhanı var ordada bulabilirsin ben yazıcıoğlu 4. katta bulunan İNT-EL ELEKTRONİK den çoğunlukla alıyorum kadıköyde oturduğum için. fiyatlar işhanındaki diğer yerlere göre uygundur yardımcı oluyorlar.

eskiden bit pazarı vardı topkapıda kalktı acaba hala hurda elektronik ürün satan yerler varmı

topkapıda kalktı diye biliyorum sultanbeyli tarafında iett eriklipnar durağına çok yakın kartal oto pazarında pazar günleri bit pazarı kuruluyor.

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,849
Son üye
cagan20

Yeni konular

Geri