İslami motif projem

GND-

Üye
uzun zamandır işler kesat olunca bence epeydendir pcb kart yapmıyordum elimdeki malzemelerden birşeyler yapayım dedim ledler Allah kafzı yaptım..15 x 20 BAKIR Plakete baskı yaptım 12 volt 1,5 amper smps güç kaynağı ile beslemesini yaptım müşteri çıkarsa satacam ….

Ekli dosyalar

• 20190418_113155_HDR.jpg
    20190418_113155_HDR.jpg
    300 KB · Görüntüleme: 37
  • 20190419_170012_HDR.jpg
    20190419_170012_HDR.jpg
    502.7 KB · Görüntüleme: 37
  • 20190419_180052_HDR.jpg
    20190419_180052_HDR.jpg
    224.1 KB · Görüntüleme: 37
İşine karışmak gibi olmasın ama bu tür objeleri satmak istiyorsan estetik önemli.

CNC'de güzel bir ahşaba yazıyı oyup oyulan yere led döşeyip epoksi dökülebilir mesela...

İşine karışmak gibi olmasın ama bu tür objeleri satmak istiyorsan estetik önemli.

CNC'de güzel bir ahşaba yazıyı oyup oyulan yere led döşeyip epoksi dökülebilir mesela...

ahşaba gerek yok abi sen led tabela şeklinde yap diyon herhalde ?
eskiden led tabelada yaptık ama bunun şemasını eskiden bir arkadaş elektronik devre ortamında hazıramıştı bende o şekilde yaptım hem estetiğinde bir şey yok ki ben can sıkıntısından yaptım yani satılmazsa da sorun değil ya maksat boş durmamak .. :D

Tabela değil demek istediğim daha ziyade tablo şeklinde..Epoksi, led ile aydınlatılınca özellikle loş ortamlarda güzel duruyor.Ahşap kullanılırsa daha da güzel olur diye düşünüyorum.

Sadece led diziliminden bir şey yapılınca ışığın dağılmasından dolayı yazılar görece çirkin oluyor.

Tabi bu ayrı bir uğraş.Dediğin gibi boş durmak için değilde baya baya ilgilenerek yapılacak işler.

Tabela değil demek istediğim daha ziyade tablo şeklinde..Epoksi, led ile aydınlatılınca özellikle loş ortamlarda güzel duruyor.Ahşap kullanılırsa daha da güzel olur diye düşünüyorum.

Sadece led diziliminden bir şey yapılınca ışığın dağılmasından dolayı yazılar görece çirkin oluyor.

Tabi bu ayrı bir uğraş.Dediğin gibi boş durmak için değilde baya baya ilgilenerek yapılacak işler.

doğrudur abi...bunun şemasını eski bir arkadaşım çizip hazırlamıştı arşivden çıkarıp yaptım çok ince işçiliği var ama yaptık güzel oldu uzun zamandır pcb kart yapmıyordum iyi oldu :D

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,852
Son üye
ddknght

Yeni konular

Geri