İnverter Klimalarda Haberleşme Kablosu

vlknaltnz

Üye
arkadaşlar bilen birisi cevaplarsa sevinirim baymak marka inverter klima aldım servis geldi montaj yaptı klima çalışmadı servistekiler klimanın haberleşme kablosu paketten çıkmadı fabrikayı arıycaz dediler dünden beri haberr bekliyorum
bir arkadaşım inverter klimalarda ayrı bir haberleşme kablosunun olmadığını söyledi bu konuda birisi cvp verirse sevinirim.
üşüyorum....

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
baymak hiç takmadım ama inverter klimaların tek farkı frekans kontrollü olması ve bu işlemi sadece dış ünitede halletmesi geri kalan kısmı klasik montaj yapar gibi yapılır şöyle bişey olabilir iç dış ünite bağlantısı sıralı bir soketle yapılırsa bu soket takılmadan garanti şartları falan kabul edilmezse bu yola başvurmuş olabilirler ama iç dış arası sinyal kablosu her yerde kullanılan çok damarlı ttr kablolardır

teşekkürler
bende baya bi uğraştan sonra öğrendim faz-nötr-toprak-sinyal 4 lü ttr kullanılıyormuş artı bir sensör kablosu yokmuş ama benim olduğum yerdeki BAYMAK YETKİLİ SERVİSİ bunu bilmiyordu.

estafurullah insanların yaptığı iş hakkında bilgi sahibi olmamasıne kötü

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri