İnverter arızalı parça

hcoban

Üye
Arkadaşlar resimdeki ürün Aidata AIO 7003 bilgisayarın ekran ledlerini besleyen devre ve çalışmıyor. Üzerindeki diyot, power mosfet, 2 adet direnç ve işaretli parçayı değiştirdiğimde ürün çalıştı, aynı üründen elimde olduğundan arızayı bulabildim ama işaretli parçayı satın almak istediğimde bulamıyorum. Bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Aidata.jpg

Merhaba. Bu entegre normal elektronik devreler için değil SMD 'li devreler için kullanılanı, üzerinde yazan etikete göre buna göre seçmeniz gerekiyor. Bunun başka karşılığını veya kendi datasheetini az önce araştırdım, ama kayda değer bir şey çıkamadı malesef. Kolay gelsin.

Son düzenleme:
Merhaba. Bu entegre normal elektronik devreler için değil SMD 'li devreler için kullanılanı, üzerinde yazan etikete göre buna göre seçmeniz gerekiyor. Bunun başka karşılığını veya kendi datasheetini az önce araştırdım, ama kayda değer bir şey çıkamadı malesef. Kolay gelsin.
Hocam kusura bakmayın biraz geç oldu ama teşekkür ederim. Çin de ürünün alternatifini buldum. Benim ürünüm 12v giriş 80v çıkış diğer ürün 12v giriş 55v çıkış. İş görür mü sizce.

https://tr.aliexpress.com/item/3282...1;91.97;-1;-1@salePrice;TRY;search-mainSearch

Forum istatistikleri

Konular
128,128
Kullanıcılar
449,843
Son üye
hvncrblt

Yeni konular

Geri