İnternet

Edverd

Üye
Oncelikle Merhaba arkadaslar.
Oncelikle modem markami soyliyim Tp-link AC1200 .Bugun evime turk telekom vdsl 24 mbps interneti bagladilar . Modemin uzerindeki 5 ışığın 5 ide yaniyor. Ancak internete giremiyorum. Turk telekomdan aldigimm iss bilgilerini girdim ancak interneti kullanamiyorum. Kablolu kablosuz her sekilde denedim drfalarca reset attim ama duzelmedi sorun ne olabilir benden kaynaklimi yoksa turktelekomdanmi kaynaklimi.

Kuran arkadaşlar sizi internete baglayip gitmedi mi? Bir cok nedeni olabilir. Bağlanmak istediğiniz cihazlarda da sorun olabilir modemde de. Adim adim ilerlemek lazim.

Önce bilgisayarı kablo ile modeme baglayip modemin arayüzüne web browserinden girip durum bilgisine erişmelisiniz. Orda intenet cikisi varmi yokmu görebilirsiniz.

Kuran arkadaşlar sizi internete baglayip gitmedi mi? Bir cok nedeni olabilir. Bağlanmak istediğiniz cihazlarda da sorun olabilir modemde de. Adim adim ilerlemek lazim.

Önce bilgisayarı kablo ile modeme baglayip modemin arayüzüne web browserinden girip durum bilgisine erişmelisiniz. Orda intenet cikisi varmi yokmu görebilirsiniz.
sayın serkan_48 50 mb tarife abonesiyim ancak download hızım stabil değil 44 ile 51 mb arasında değişiyor her değişimde hızım 3 mb düşüyor veya günde 2 defa hızım 3 mb düşüyor modemi resetliyorum 45 mb hıza geri dönüyor tplink vr 300 ac dual bant modem kullanıyorum modem içerisinde bant genişliği kontrolü kısmına 40 mb isitiyorum dedim ve 40000 yazdım sorunum düzeldi yani 44 mb de olsa 49 da olsa 52 de olsa ben 40 mb istediğimi belirttim sizce izlediğim yol doğrumu yada sorunum nedir bant genşliği kontrolü ne anlam ifade ediyor not:iptv kullanıyorum en çok sıkıntıyı burada yaşıyorum ama bant genişlik kontrolüne 40000 yazdıktan sonra herşey düzeldi

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Geri