İnsanın kendisini enayi gibi hissetmesi...

vecivicivokke

Yönetici
Yönetici
Yönetici
https://m.ensonhaber.com/gundem/kadin-ve-cocuklar-pano-soktu

Bu zamana kadar elektrik faturası ödemeyen mahalle sakinlerinin panoyu söktüğü anlar, kameralara yansıdı.

Yazık sokene söktürene vesile olana.. 6 yasindaki evladimin rizkina ortak olan kim varsa...

Mustafa KABADAYI

Katılımcı Üye
Yazık çok yazık.
Devlet her türlü imkanı her türlü yatırımı fazlasıyla yapıyor.
Biz aydınlatmayı olsun güneş enerjisi ile yapalım diye hayaller kurmaya devam ederken götüren götürüyor.
Tüyü bitmemiş yetimin hakkını yiyenlere zehir zıkkım olsun inşallah.

kral kobra

Profesyonel Üye
Keseceksin elektriklerini mağaradaki ayılar gibi yaşayacaklar. Kimliklerine baksan hepsinde müslüman yazar ama zerre Allah korkusu yok !

Son düzenleme:

Emirgkts

Üye
Yeter vallaha bıktım bu haberleri görmekten

paskomya

Katılımcı Üye
göz yumanları, yaptıranları, çaldıklarını bana ödetenleri....... ve devamını siz nereye havale edersiniz bilmem ama, kazayla bile olsa elime düşmesinler. çünkü (...........................) değilim affetmem.

mesele onun kaçak kullanması değil benim için, o kaçak kullanırken ben niye o kaçağı faturamda görüyormuşum, böyle bir şey nasıl olabilir, ben başka bir şehirdeyim kaçak kullanan başka bir şehirde

paskomya

Katılımcı Üye
mesele onun kaçak kullanması değil benim için, o kaçak kullanırken ben niye o kaçağı faturamda görüyormuşum, böyle bir şey nasıl olabilir, ben başka bir şehirdeyim kaçak kullanan başka bir şehirde
asıl mesele salında o kaçak kullanım, kullanmaya teşvik edenler, göz yumanlar ve zararlarını bizim gib garibanlardan çıkarmaları. hani varya müslümanlığın kuralları haram yemiyeceksin, harama el uzatmayacaksın, işte bunların eğitimi ver bari. okuyup akıllansınlar istemiyorsun aptal kalsınlar istiyorsun, koşulsuz biat etmelerini istiyorsun. bari sen yapma ve yaptırma, ama kümesin çobanı maalasef tilki. sıfat kullanacağım o mesleği icra edenlere hakaret etmiş olurum diye vazgeçiyorum.

Sponsor Bağlantı

Forum istatistikleri

Konular
106,049
Kullanıcılar
394,133
Son üye
mtndmr21

Yeni konular