İnfrared ışın bariyeri hakkında yorumlarınız

duvar

Üye
güvenlik sistemlerin de kullandıgımız ışın bariyerleri 24 saat sistemi kurulu bırakabiliyoruz ve bypass etmeden kurulu bölgede dolaşma imkanı saglar

ışın bariyeri ,boy fotosel pek tercih edilmiyor yoksa proje bazında oldugundanmı küçük işlerde kullanılmıyor

Beam dedektörden bahsediyorsan bu dedektörler dış ortamda çalıştığı için dış etkilere daha çok maruz kalırlar o yüzden stabil çalışması gereklidir yoksa çok servis vermek zorunda kalırsın ben kişisel olarak beam dedektörlerde sadece pulnix in dedektörlerini kullanıyorum hatalı alarm vermesi nerdeyse çok az o yüzden kafam rahat çin üretimi beam lere kesinlikle uğraşmam

beam dedektörden bahsediyorum ,dış ortamda etki çoktur, onun için ışın aralıgı ortalama 15 veya 20 cm en az aynı anda 2 ışın kesme 2 den fazla ışıgı olan ışın bariyer lerin den söz ediyorum,korunacak alanı tam örten.

Beam dedektörden bahsediyorsan bu dedektörler dış ortamda çalıştığı için dış etkilere daha çok maruz kalırlar o yüzden stabil çalışması gereklidir yoksa çok servis vermek zorunda kalırsın ben kişisel olarak beam dedektörlerde sadece pulnix in dedektörlerini kullanıyorum hatalı alarm vermesi nerdeyse çok az o yüzden kafam rahat çin üretimi beam lere kesinlikle uğraşmam

Bencede kesinlikle pulnix kullanılmalı ucuz cihazlarla riske girmeye değmez

Günümüzde insanların evde oldukları zamanlardaki soygun girişimlerinde büyük artış olduğu görülmektedir. Bunun nedeni ise soygun yapanların evdeki alarm sistemlerinin ev halkı evdeyken kurulmadığını düşünmeleridir. Bu girişim aslında en kötü soygundur, çünkü kolaylıkla şiddete ve insan canına kasta dönüşebilmektedir. Bu nedenle tüm ülkelerde ve ülkemizde ev halkı evdeyken rahatlıkla kurulabilecek alarm sistemlerine aşırı ölçüde talep artmaktadır.

Vona ışın bariyeri, ev, site, özel villa, otel, hastane, iş merkezi veya fabrika gibi yapıların çevre güvenliği için vazgeçilmez bir üründür. Dışarıdan korunacak alana yapılacak istenmeyen tüm girişimleri başlangıç aşamasında haber verir. Bölgede veya mekanda kullanılan diğer elektronik izleme ve kayıt sistemlerine kolayca entegre olabilir.

Klasik alarm sistemleri manyetik kontaklar, hareket dedektörleri gibi elemanlardan oluşur ve tüm kapı ve pencerelerin kapatılmasını zorunlu kılar. Ayrıca en yaygın olarak kullanılan hareket dedektörleri ise yaşanılan ortamlarda devreye alınamaz.

Vona ışın bariyeri yukarıdaki tüm olumsuz koşulları ortadan kaldıran, pencerelere ve kapılara içeriden veya dışarıdan uygulanabilen mükemmel koruma sağlayan, uygun fiyatlı çözümlerdir. Kullanıcı normal davranışını sürdürür ve camları açık bırakabilir.

Pencere ve kapının iki yanına yerleştirilen alıcı ve vericiler birbirine muhtelif sayıda infrared ışınlar gönderir. Bu ışınlardan ikisinin aynı anda kesilmesi durumunda sistem alarm verir. İki ışın kesilmesiyle alarm oluşması kuş, böcek, yaprak vs. gibi nedenlerden oluşacak yalancı alarm riskini ortadan kaldırır.

Evimde kaç tane pencere var uygun fiyat derken ne kadar uygun. Ayrıca her sensöre 220 elektrik çekeceksem o iş zor. Pilli olursa pil ne kadar gidiyor bunlar önemli

Reklam yapan mesajlar silinerek sadece reklam yapma amaçlı açılan konu kapatılmıştır.

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri