İndüksiyonlu krom mil yerine 304 paslanmaz krom mil

Herkese iyi çalışmalar. Basit bir cnc için 10 mm mil kullanmam gerekiyor üzerinde lineer rulman çalıştırmak için. Piyasada indükdiyonlu krom miller var bunun yerine 304 paslanmaz krom mil kullansam ne gibi sakıncaları olabilir. İlgilenenlere şimdiden teşekkürler.

Tabi indüksiyonlu mil sertliğinden dolayı kolay kolay esnemediği için 304'e göre daha üstün fakat denenebilir. Bir de kullanılacak 304 millerin eğri olmadığından emin olmak lazım.

Suat Bey hızlı cevabınız için teşekkürler.Mil üzerine en fazla 200 gr yük binecek o nedenle esneyeceğini sanmıyorum.304 Mil ilerde korozyon yapar mı acaba? İndüksiyonlu mil ile 304 mil arasında fiyat farkı yüksek bir deneyeğim ilginiz için çok teşekkürler

İndiksiyonlu mil, yüzey sertleşme işlemi yapılmış mil'dir. Yüzey kaplaması ayrıca taşlanmıştır, rulman çalışma sına uygundur.

Anladım ilgilniz için çok teşekkür ederim. Hiç maceraya girmeyip indüksiyonlu mil siparişi verdim. İyi çalışmalar

valla hocam şu an piyasada 304 mili indüksiyonlu mil diye satanlar var. ne kadar düşük maliyet o kadar iyi. hele bu aralar dolar uçtu gitti. Uygun fiyatlı alternatifleri iyi incelenerek denenmeli bence.

Forum istatistikleri

Konular
128,132
Kullanıcılar
449,847
Son üye
AhmetK06

Yeni konular

Geri