İmmergas kombi kırmızı ışık arızası

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Çok teşekkür ederim 2. Kod muhtemelen benim arıza servis yolu görüldü gibi ilgin için sağol

Çok teşekkür ederim 2. Kod muhtemelen benim arıza servis yolu görüldü gibi ilgin için sağol
Abim problemi yazarsiniz.kolay gelsin

Ekli dosyalar

• cagri merkezi.jpg
    cagri merkezi.jpg
    50.7 KB · Görüntüleme: 20
Pompa sikisik yada sistemde tikaniklik vardir. Bi termik kombi olmasi lazim tek esanjor. Plaka varsa 3 yollu mil yada uc takim sikintili olabilir

Pislik tutucuyu temizledim düzelmedi.bana kalırsa genleşme tankında hava eksik.ilk yanmada sıkıntı yok daha sonra hava sesi gibi bir ses geliyor basınç yükseliyor sonra arızaya geçiyor.sıcaklık göstergeside o esnada biraz yükseliyor.hava basmaya çalıştım fakat yapamadım zannedersem.hava bastığımızda kombiye hattaki suyu boşaltıcazmı yoksa olduğu gibi bırakıcazmı?

Kombinin modeli ne yada resim atabilirsen yardımcı olurum

İmmergas eola star

Ekli dosyalar

• image.jpeg
    image.jpeg
    15.1 KB · Görüntüleme: 20
Kombinezon pompası sıkışmış olmalı devir daim yapamadığından veya dönüş filtresi tıkalı olduğundan kombi içerisinde aşırı sıcaklık oluşuyor

Forum istatistikleri

Konular
128,162
Kullanıcılar
449,921
Son üye
TursuBidonu

Yeni konular

Geri