İmmergas 26kw kombi tamamen kapanıyor.

albert22

Üye
Arkadaşlar immergas 26 kw kombi 5 dk çalışıp tamamen elektrik gidince kapanırya öyle kapanıyor tekrar açılıyor.

Kombi yanıyor mu 5 dk arada yanıyorsa durduğunda derece kaçta oluyor

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

öncelikle sağolun cevap için.
yanıyor,durduğunda tamamen ekran gidiyor zaten.sonra tekrar elektrik gelip gider gibi 99 dan geri sayıyor.resetliyorum tekrar 5 dk yanıyor.derece olarak 45 e kadar çıktı bi kere ama genelde 4-5 dk sonra elektrik kesilir gibi tak herşey gidiyor.

Kombi yanıyor mu 5 dk arada yanıyorsa durduğunda derece kaçta oluyor

öncelikle sağolun cevap için.
yanıyor,durduğunda tamamen ekran gidiyor zaten.sonra tekrar elektrik gelip gider gibi 99 dan geri sayıyor.resetliyorum tekrar 5 dk yanıyor.derece olarak 45 e kadar çıktı bi kere ama genelde 4-5 dk sonra elektrik kesilir gibi tak herşey gidiyor.

Kombilerin belirli bir çalışma prensibi vardır.kombide herşey sırayla çalışır takıldığı yerde arızayı yakalarsın.ama kart arızaları olduğu zaman işler karışıyor.bu çalışmayı bir takip edin.sensörleri ölçün. Sensör olabilir.kart arızası değilse karttıda bi elektronikçide kontrol ettirebilirsin.

Kombilerin belirli bir çalışma prensibi vardır.kombide herşey sırayla çalışır takıldığı yerde arızayı yakalarsın.ama kart arızaları olduğu zaman işler karışıyor.bu çalışmayı bir takip edin.sensörleri ölçün. Sensör olabilir.kart arızası değilse karttıda bi elektronikçide kontrol ettirebilirsin.

sensör ve kartlara görünümde pek ulaşabileceğimi sanmıyorum sağolun.sadece alt tarafı söktüm öyle bakıyorum vanalara kombide bana bakıyor.

Sensöre karta ulaşmak için. Ön kapakları felan sökmeniz lazım teknik birisi değilseniz servis çağırmanız iyi olur bence

Forum istatistikleri

Konular
128,118
Kullanıcılar
449,822
Son üye
hamidettin

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri