İleride Hesabımı Nasıl Kapatabilirim?

Bundan yaklaşık 1,5 yıl önce sistem hoparlörü ile müzik notası çalamamamdan (dizüstü bilgisayarımın yapısının sistem hoparlörü ile müzik notası çalmasına izin vermemesinden) dolayı normalde Webtekno Forum'da hesap açacaktım. Ancak Webtekno Forum kapandığı için bu sitede hesap açmak zorunda kaldım. Sistem hoparlörü meselesi 1 yıl sonra (6 ay önce) GRUB_INIT_TUNE ile çözüldü. Ancak halen çözülmemiş konularım var. İleride o konular da çözüldüğünde hesabımı nasıl kapatabilirim? Çünkü arkada zombi hesap bırakmak istemiyorum ve profil seçeneklerinden hesap kapatma ile ilgili hiçbir seçenek yok.

Konularınız silinmez, başkalarının da aynı sıkıntıları yaşaması halinde referans kılavuz olacaktır. Doğrudur hesaptan / profilden çıkış seçeneği yoktur. Dilediğiniz zaman yazmayıp devam etmemeyi seçebilirsiniz.

Konularınız silinmez, başkalarının da aynı sıkıntıları yaşaması halinde referans kılavuz olacaktır. Doğrudur hesaptan / profilden çıkış seçeneği yoktur. Dilediğiniz zaman yazmayıp devam etmemeyi seçebilirsiniz.
Yine de ben geride zombi hesap bırakmak istemiyorum. Ayrıca hesabı şimdi kapatmayacağım, gelecekte (konularımın hepsi çözüldükten sonra).

O gün için de söylediklerim geçerli ... Tercih sizin.

Yine de ben geride zombi hesap bırakmak istemiyorum. Ayrıca hesabı şimdi kapatmayacağım, gelecekte (konularımın hepsi çözüldükten sonra).

Nikname değişikliği yaparsınız, nikname fotonuzu da değiştirirseniz.
Yolunuza devam edersiniz daha mantikli değilmi.
Başka bir yerde nikname isminizle devam veya yeni kayıt oluşturursunuz.
Sağlıcakla kalın.

Nikname değişikliği yaparsınız, nikname fotonuzu da değiştirirseniz.
Yolunuza devam edersiniz daha mantikli değilmi.
Başka bir yerde nikname isminizle devam veya yeni kayıt oluşturursunuz.
Sağlıcakla kalın.
Zaten hesabı şimdi kapatmayı düşünmüyorum, ElectricalCraft Mod isimli Minecraft modumun ilk kararlı sürümü (1.0 sürümü) çıkınca hesabı kapatmayı düşünüyorum.

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,601
Son üye
AlienInc

Yeni konular

Geri