İki sensörlü lamba ile aradaki lambaları yakmak.

Merhaba ustalar arkadaşlar müşterim iki adet sensörlü lamba ile arada kalan diğer lambaların yanmasını istiyor baştaki hareket algılayınca diğerleri sondakide aynı şekilde hareket algılayınca lambalar yanacak nasıl yapabilirim

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
arada kalan lambaları da her iki sensörün çıkışına paralel bağlayacaksın bu kadar basit yalnız dikkat etmen gereken nokta sensörler farklı yerlerden besleniyor ise aynı faza bağlaman gerekiyor kolay gelsin

Teşekkürler fakat lambalar sürekli yanıyor giriştekinin çıkışından ve çıkıştaki sensörün çıkışından ortadaki lambayı besledim ama sürekli yanıyor

Sent from my SM-N9000Q using KontrolKalemi.Com Mobil mobile app

sürekli yanma olmaz bir hata var
benim yaptığımda bir sıkıntı olmadı hatta 3 sensör kullandım.
sensör çıkışlarını kontrol kimi faz çıkışı verir kimi nötür çıkış verir.
eğer sensör biri direkt fazı sabit yollayıp nötürü kontak üstünden yolluyor.
sendsör biride direkt nötürü sabit yollayıp fazı kontak üstünden yolluyor olabilir
böylece lanbalar sürekli yanar!

İlk sensör çıkışındaki ile sondaki sensör çıkışlarını kontrol ettim fazlar aynı yerden çıkıyor sensörler aynı hattan besleniyo ortada kalan lamba sanırım yanınca öbür sensöre enerji yolluyo

Sent from my SM-N9000Q using KontrolKalemi.Com Mobil mobile app

Sensörleri n klemens kısımlarını fotoğraf ını çekip yollayın birde öyle bakalım

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,840
Son üye
111340

Yeni konular

Geri