İşletim sistemi

İşletim sisteminiz ...

• Windows Dos

Oy: 0 0.0%
  • Unix

• Mac OS

• Windows 3

• Windows 95

• Windows 98

• Ubuntu Linux

• Windows 2000

• Windows NT

• Novell

• MS-DOS - Serisi

• Windows server

• Symbian

• Çoklu sistem ( normal windowsta linux çalıştırma gibi )

• Diğer ... ( lütfen belirtin )

• Kullanılan toplam oy
    28
  • Anket kapatılmış .

Maxim-1995

Üye
Merhaba arkadaşlar bu bir ankettir hangi işletim sistemini çoğunlukla kullanıyorsunuz ??

Diğer : lütfen belirtiniz ...

suan en güzeli w7 vistanın cıkması zaten bastan beri hataydı diye düşünüyorum xp cok kullandım ama xp artık demode oldugu icin w7 daha güzel

Koskocaman elektronik forum sitesinde yüzlerce üyeden anca 18 kişi işletim sistemi mi kullanıyor ???

bende uzun zaman xp kullandım çok da beğeniyorum hala, vista çok büyük bir hata ama 6-7 aydır w7 kullanıyorum, gayet güzel bir işletim sistemi, şunu da ekleme lazım w7 home premium kullanıyorum bana bazı ayarlar yapmama izin vermiyor, pro veya ultimate gerekmiş, ileri ayarları kullananlar için kötü bir durum, hele bir de home basic kullananlar masaüstü arka planı bile değiştiremiyor..

bende uzun zaman xp kullandım çok da beğeniyorum hala, vista çok büyük bir hata ama 6-7 aydır w7 kullanıyorum, gayet güzel bir işletim sistemi, şunu da ekleme lazım w7 home premium kullanıyorum bana bazı ayarlar yapmama izin vermiyor, pro veya ultimate gerekmiş, ileri ayarları kullananlar için kötü bir durum, hele bir de home basic kullananlar masaüstü arka planı bile değiştiremiyor..

ne saçmalık ama hç para ödenmese daha iyidir heralde .... :(
Ben şahsen ultimate istiyorum ...
Fakat böyle öyle ticaret yaparken sınır koyuyorlar yok lisans 250 Tl bunu alırsan bunu kulanırsın onu alırsan onu kullanırsın diye berbat bişi :( ... Ayrıca lisans alınsada özgürlük yok gine ... bi bilgisayar bakıyosun çok güzel ya denem yada home basic üstün lisans mı istiyorsun ver 2 bin tl den başlayan para a blgisayarını lisansını git ...

Bazı otomasyon programları Win7'de çalışmıyor malesef.
Bu nedenle Windows XP kullanıyorum.

İkinci olarak da favorim (usb bellekte taşınabilir oluşu nedeni ile) SLAXtır.
Bir çok durumda hayat kurtarıcı oluyor...

Moderatör tarafında düzenlendi:
En iyisi XP bence pc yi kasmıyor biraz eskidi ama hala bana yetiyor.

xp de çalıştıramadığım program olmadı wista ve win 7 ye hala ısınamadım...

Forum istatistikleri

Konular
128,165
Kullanıcılar
449,930
Son üye
oguuz680

Yeni konular

Geri