(İşlemci yi ısıtma) bilgisayar işlemcisinin besleme girişlerini nasıl bulabilirim?

karaapak

Profesyonel Üye
Elimde AMD - K8 - Sempron - AMD Sempron 3100+ SDA3100AIP3AX ABAEC - chipdb.org bu işlemci var şu sitede Bilgisayar işlemcilerinden usb ısıtıcı yapımı - Kendin Yap Projeler, Fikirler Arşivi işlemci kullanarak usb ısıtıcı yapıldığını gördüm denemek istedim video da işlemci firmasının internet sitesinden o işlemciye ait pin bağlantıları bulanabilir diyor (ben sadece bir datasheet te vdd --- 00c, v--- 00h gibi şeyler bulabildim bilmem bu ne ifade ediyor) fakat ben hangi bacaklara besleme uygulayacağımı bulamadım bilen veya bulabilen bir fikir verebilecek olan arkadaşlar varsa çok iyi olur yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

Elimde AMD*-*K8*-*Sempron*-*AMD Sempron 3100+ SDA3100AIP3AX ABAEC - chipdb.org bu işlemci var şu sitede Bilgisayar işlemcilerinden usb ısıtıcı yapımı - Kendin Yap Projeler, Fikirler Arşivi işlemci kullanarak usb ısıtıcı yapıldığını gördüm denemek istedim video da işlemci firmasının internet sitesinden o işlemciye ait pin bağlantıları bulanabilir diyor (ben sadece bir datasheet te vdd --- 00c, v--- 00h gibi şeyler bulabildim bilmem bu ne ifade ediyor) fakat ben hangi bacaklara besleme uygulayacağımı bulamadım bilen veya bulabilen bir fikir verebilecek olan arkadaşlar varsa çok iyi olur yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

işlemcinin sırtındaki herhangi bi köşeden 2 kabloya lehimliyor, ayrıntı yok burada sanki ,hem işlemci için hemde usb için belirlenmiş bi yol yok gibi..en azından usb kablosundaki sanırım kırmızı ve siyah kabloyu kullanıyor,onu dikkate alarak bi deneme yap istersen..

Forum istatistikleri

Konular
127,960
Kullanıcılar
449,607
Son üye
sinan343834

Yeni konular

Geri