İş Yerinde Bunu Yapmak Yanlış mı?

ikmn

Üye
Merhabalar, sizlere bir şeyler sormak istiyorum çalıştığınız iş yerlerinde boş vakitlerinizde ne yapıyorsunuz?

Ben boş vaktim olduğunda youtube dan mesleki videolar açıp yeni şeylere bakıyorum öğrenmek için. Sizce bu durum garip mi yoksa yaptığım doğru mu, boş duruyor gibi bir hisse kapılıyorum?

Siz neler yapıyorsunuz?
Teşekkürler

Son düzenleme:
Yaptiginiz isin gelisimini saglamak icin bir proje olusturup onun uzerinde calisabilirsin actigin videodaki bilgiler pratik yoksa ucup gider bos bisey olur

Teşekkürler yok o şekilde yapıyorum zaten ama iş yerinde böyle bir şey yapmak garip karşılanır mı onu merak ediyorum @darkveyn

İyi birşeyler le ugraşan kişileri ugraşmayanlar hep garipser

Teşekkürler yok o şekilde yapıyorum zaten ama iş yerinde böyle bir şey yapmak garip karşılanır mı onu merak ediyorum @darkveyn
Vardiyasına gelip giden kronik sorunlara cozum üretmek üzere oturan arıza ve iş çıkmasını boş bir şekilde beklemek tense bu şekilde yapman güzel bişi mesleğin sonu yok kendini en iyi şekilde geliştirmeye bak

Kimsenin ne düşündüğünü takma ben ustalarıma yetişmek için akşama kadar onları takip ederdim akşamda gelip araştırmasını yapıp takıldığım yerleri onlara sorardım çok şükür yetiştim onlara hatta geçtim belkide. Eğer yaptığın işi hevesle yapıyorsan hiçkimseyi takma.
Bu arada yaptığın şey bence doğru.

Forum istatistikleri

Konular
127,947
Kullanıcılar
449,592
Son üye
E.E.M.

Yeni konular

Geri